U subotnjem susretu 1. ŽNL u Žabnici sastali su se Farkaš i Gaj, a gosti iz Gaja slavili su 6:3.

Domaći su poveli pogotkom Kusobraka nakon osam minuta igre. Gaj je sve vratio na početak u 28. minuti pogotkom Pajura, a već sljedeću minutu zgoditkom Jakovića Gaj dolazi u vodstvo. Nakon osam minuta igre u nastavku Farkaš pogotkom Mlinarića poravnava na 2:2, ali devet minuta kasnije gosti ponovo vode golom Tomića. Utakmica se rješava u 76. i 77. minuti pogocima Jakovića i Pajura. U 80. minuti na 5:3 smanjio je Mlinarić, a konačnih 6;3 za potvrdu slavlja Gaja zabio je Gašparec dvije minute prije kraja utakmice.

Utakmicu je sudio Ante Capan, a pomoćnici su bili Martin Gajšek i Anto Mandir. Delegat na utakmici bio je Denis Madžar.

Spomenimo da je na utakmici bilo nesportskih poteza navijača. Naime, kod rezultata 3:2 za goste nepoznati počinitelj polio je pomoćnog suca pivom. Utakmica je nastavljena, pivo je proliveno, a počinitelj se uspješno sakrio.