Početkom mjeseca križevački taekwondaši nastupili su na Bistra limač kupu u disciplini KICK. Odličnim nastupima najmlađi članovi osvojili su 2. ekipno mjesto od ukupno 25 klubova u toj disciplini.

U kategoriji KICK M1 zlatni je bio Jakob Martinović, a srebrni Marin Matasić, dok je u kategoriji KICK M2 srebrni bio Tin Dragašević, Nastupio je još Mihael Nikolić.

Prošlog vikenda taekwondaši su nastupili na 15. Susedgrad Sokol Pokalu gdje je nastupilo preko 800 natjecatelja iz 70 klubova iz Hrvatske i inozemstva.

Među jakom konkurencijom članovi Taekwondo kluba “Radnik” osvojili su ekipno 2. mjesto u kadetskim uzrastima.

Odličnim borbama zlato su osvojili Filip Kušec (kad-41kg) i Antonio Dragašević (kad-61kg). Srebrni je bio Luka Turčan (kad-27kg), dok se brončanim odličjem okitila Lara Bošković (kad-41kg). Nastupili su još Marin Matasić, Lorena Kresojević, Melanie Vrhovec i Toni Rasonja. Njihovi treneri su Zoran Jandroković i Karlo Šimonek.