RAKOVEC 2 (1)

KRIŽEVCI 3 (1)

RAKOVEC: Gudić, Šargač, Bedeković, Dujnić, Lovrak, Pušić, Antolković K., Novoselec, Presečki, Antolković M., Antolković D., Šipuljak, Kožar.TRENER: Goran Presečki.

KRIŽEVCI: Špoljar, Švogor, MAras, Jandrašec, Božović, Blagaj, Đurašević, Brlić, Višak, Mišir, Orejaš, Kofler, Tihelka, Miklečić, Šantek, Mladen, Bastašić, Pavlic, Lukinović, Kos, Furmeg, Zemljak. TRENER: Marijo Evačić.

RAKOVEC – Igralište NK Rakovec. GLEDATELJA: oko 50. STRIJELCI: 1:0 Novoselec (37), 1:1 Đurašević (41), 1:2 Babić (60), 2:2 Šargač (79), 2:3 Mladen (88).

Prava prijateljska utakmica odigrana je u srijedu na igralištu u Rakovcu, gdje su snage odmjerili istoimeni klub i momčad Križevaca. Bila je to utakmica u kojoj se dosta dugo čekalo do zgoditka, a kojeg prvi postižu domaćini preko Novoselca u 37. minuti susreta, a koji je iskoristi neopreznost križevačke obrane. Domaćin dolazi u vodstvo, iako su gosti konkretniji.

Do poravnanja rezultata nije se dugo čekalo. Igrala se 41. minuta. Jandrašec probija desnom stranom i oštrim nabačajem pronalazi Đuraševića, koji glavom matira Gudića i postiže svoj prvi zgoditak u dresu Križevaca.

Drugo poluvrijeme dosta izmjena, osobito kod Križevaca, ali i dosta golova. Gosti do rezultatske prednosti stižu u 60. minuti susreta kada Tihelka sjajno pronalazi Babića koji se sjurio sredinom prema Gudiću i mirno loptu plasira za vodstvo Križevčana. Međutim, ulaskom mlađih igrača rade se i određene greške u gostujućoj postavi, koje domaćin vrlo dobro koriti te u 79. minuti iz polukontre za 2:2 zgoditak postiže Šargač.

No, Križevčani su odlučili da se na vraćaju kući bez pobjede te to uspijevaju realizirati u 88. minuti susreta kad Lukinović odigrava Mladena, a ovaj pogađa za pobjedu Križevaca.

nogomet rakovec krizevci01 nogomet rakovec krizevci02 nogomet rakovec krizevci03 nogomet rakovec krizevci04 nogomet rakovec krizevci05 nogomet rakovec krizevci06 nogomet rakovec krizevci07 nogomet rakovec krizevci08 nogomet rakovec krizevci09 nogomet rakovec krizevci10 nogomet rakovec krizevci11 nogomet rakovec krizevci12 nogomet rakovec krizevci13 nogomet rakovec krizevci14 nogomet rakovec krizevci15 nogomet rakovec krizevci16 nogomet rakovec krizevci17 nogomet rakovec krizevci18 nogomet rakovec krizevci19 nogomet rakovec krizevci20 nogomet rakovec krizevci21 nogomet rakovec krizevci22 nogomet rakovec krizevci23 nogomet rakovec krizevci24 nogomet rakovec krizevci26 nogomet rakovec krizevci27 nogomet rakovec krizevci28 nogomet rakovec krizevci29 nogomet rakovec krizevci30 nogomet rakovec krizevci31 nogomet rakovec krizevci32 nogomet rakovec krizevci33 nogomet rakovec krizevci34