Križevci, Gradski stadion, 7. listopada 2015., 7. kolo 1. lige veterana

Sudac: Igor Prepolec

KRIŽEVCI: Pavlović, Budinski, Plantić, Damir Kemenović, Dražen Kemenović, Biljan, Srbljinović, Jakopović, Skalički, Podolski, Mijić, Vlahek, Vrbančić.

MLADOST KB: Blažeković, Bukvić, Knapić, Vidaček, Blažeković E., Lukač, Podoreški, Zbodulja, Andrašić, Dlaka, Milojević, Mikulčić, Međimorec.

Na Gradskom stadionu u Križevcima odigrano je 7. kolo 1. veteranske lige Koprivničko-križevačke županije između nogometaša Križevaca i gostiju iz Koprivničkih Bregi. Križevčani su nastavili svoj pobjednički niz, iako se u prvim minutama susreta činilo da neće biti tako. Domaćin je napokon započeo utakmicu u punom sastavi, ali već u 3. minuti Dlaka koristi neopreznost domaće obrane i dovodi goste iz Koprivničkih Bregi u vodstvo.

IMG_3855

Gosti se već u 8. minuti nalaze u izglednoj situaciji kada Andrašić puca pokraj vratiju. U 17. minuti susreta domaći igrači sugeriraju Prepolcu igranje rukom, no sudac pušta igru.

IMG_3856

Igrala se 28. minuta susreta. Skalički s oko 35 metara dijagonalno s desne strane puca prema vratima i daje eurogol za poravnavanje rezultata. Isti igrač se ponovo našao u krasnoj prilici u 34. minuti kada puca s 17 metara, ali ovoga puta Blažeković je ovoga puta siguran.

IMG_3863

U drugom poluvremenu se osjetila dominacija domaćina. Već u 42. minuti u izglednoj prilici se našao Biljan, ali puca pokraj vratiju. Već u 43. minuti Skalički probija po desnoj strani, odigrava za Biljana koji pogađa Blažekovićeva vrata i dovodi domaćina u vodstvo od 2:1.

IMG_3871

U 56. minuti nakon prekršaja nad Srbljinovićem, isti izvodi slobodni udarac i puca krasno preko živog zida i neobranjivo pogađa vrata. Domaćin vodi 3.1.

IMG_3872

Goszi su pokušavali na razne načine probiti raspoložene Križevčane, ali nim nije uspijevalo, Križevčani su iskusno priveli utakmicu kraju i upisali nova tri boda. Iduće kolo, koje je na rasporedu u ponedjeljak 12. listopada, Križevcima u goste dolazi ekipa Osvita iz Đelekovca.