HRVATSKI BOJOVNIK – VIKTORIJA 5:2 (1:1)

HRVATSKI BOJOVNIK: Mekovec, Plantić, Kos, Plantić J, Kušec, Brezjan (od 67. Miklečić), Somođi, Vranetić (od 86. Nemčić), Horvat (od 88. Miklečić L), Marenčuć (od 79. Poljak), Mažar, Jelak, Hadrović TRENER: Željko Kundrak

VIKTORIJA: Vajčner, Sovar, Štefojić, Gudec (od 71. Vitanović), Mijić, Manjić, Škrlec (od 87. Gudić), Piškorić, Bastašić (od 63. Ostojić), Kolarić, Gudić (od 46. Bradić), Peršin, Feletar TRENER: Zlatko Žunić

Igralište Mokrice Miholečke ŽUTI KARTONI: Somođi, Marenčić i Poljak (Hrvatski Bojovnik) i Bastašić,  Gudec, Štefojić i Škrlec (Viktorija)

STRIJELCI: 0:1 Škrlec (20), 1:1 Marenčić (37), 2:1 Kušec (50), 3:1 Marenčić (61), 4:1 Vranetić (64), 4:2 Manjić (77), 5:2 Horvat (88).

Kišu pogodaka vidjela je publika u Mokricama Miholečkim. Susret je loše krenuo za domaće nogometaše. Škrlec u 20. minuti dovodi Viktoriju u vodstvo, ali do poluvremena domaći vraćaju sve na početak u 37. minuti kada je precizan Marenčić.

Drugo poluvrijeme bolje otvaraju domaći i golovima Kušeca, Marenčića i Vranetića rješavaju susret. Tračak nade gostima dao je Manjić pogotkom u 77. minuti, ali pred kraj susreta za konačnih 5:2 pogađa Horvat.

bojovnik13bojovnik12bojovnik11bojovnik10bojovnik9bojovnik8bojovnik7bojovnik6bojovnik5bojovnik4bojovnik3bojovnik2bojovnik