TOMISLAV (SIŽ) 1 (1)

TOMISLAV (D) 1 (1)

TOMISLAV (SIŽ): Tkalčec (od 46. Kump), Selak (od 62. Ivezić), Petračija, Šimunović (od 58. Mesar), Bukal, Sičaja, Bogdan, Benković, Ivančić, Vrtar, Kusobrak. TRENER: Siniša Buđa.

TOMISLAV (D): Ilić, Kragulj, Kolarek (od 65. Virovec), Premec (od 90. Kraljić), Dombaj, Bači, Peroković (od 82. Bos), Mraz (od 53. Kesteli), Horvatinović (od 82. Kovač), Strajnić, Manojlović. TRENER: Martin Tuba.

SVETI IVAN ŽABNO – Igralište Ivan Bastalec. SUDAC: Marko Punčec. POMOĆNICI: Nikola Jagarinec i Darko Renjak. STRIJELCI: 0:1 Premec (44), 1:1 Kusobrak (45+1).  ŽUTI KARTONI: Ivezić (Tomislav SIŽ), Manojlović, Bači, Premec, Peroković (Tomislav D). CRVENI KARTONI: Bači i Strajnić (Tomislav D).

SVETI IVAN ŽABNO – Tvrda i žustra utakmica odigrana je u nedjelju na igralištu Ivan Bastalec u Svetom Ivanu Žabnu, gdje su snage odmjerili domaći Tomislav te istoimeni klub iz Drnja. Utakmica je počela neobično. Naime, nakon svega nekoliko minuta igre utakmicu nije mogao nastaviti prvi pomoćni sudac Nikola Jagarinec, tako da je utakmica odigrana s dva suca. Prvi konkretnije su zaprijetili gosti u 17. minuti kada Bači odigrava Manojlovića, koji puca pored vratiju.

Domaćin pak uzvraća preko Kusobraka, koji je također neprecizan. Najizgledniju priliku do tada imaju gosti iz Drnja kada Peroković radi pomutnju po lijevoj strani, ulazi u kazneni prostor, ali Tkalčec otklanja opasnost. Gosti pritisak kapitaliziraju u 44. minuti  kada Mraz pronalazi Horvatinovića koji pogađa za vodstvo. Međutim, samo minutu i pol kasnije Kusobrak poravna rezultat, koji se ne mijenja do kraja utakmice. Drugo poluvrijeme prolazi u znaku suca Marka Punčeca, koji je posebno iritirao brojne gostujuće navijače, a sve eskalira u 67. minuti kada Bači nije bio najsretniji s Punčecovom odlukom, kojega je pljunuo, a ovaj mu pokazao put svlačionice. U 82. minuti Strajnić ruši Bukala u izglednoj situaciji, a Punčec i njega šalje pod tuš. Domaćoj ekipi ostaje žal što nisu posljednjih deset minuta iskoristili igrača više i odnijeli pun plijen. dp

IMG_3638 IMG_3640 IMG_3642 IMG_3645 IMG_3646 IMG_3647 IMG_3648 IMG_3649 IMG_3651 IMG_3656 IMG_3666 sl 1 sl 2 sl 3 sl 4 sl 5 sl 6 sl 7 sl 8