PODRAVAC 2 (0)

KRIŽEVCI 0 (0)

PODRAVAC: Vlašiček, Tišljar (od 62. Kicivoj), Šklebar Ma., Gašparov, Sabol, Hrženjak, Senjan (od 85. Miller), Borić (od 46. Šignjar), Carek, Rukelj (od 74. Hrženjak L.), Šklebar Mi. (od 82. Šefan). TRENER: Vjekoslav Vučeta.

KRIŽEVCI: Vrbančić D., Jandrašec, Božović, Blagaj, Vrbančić T. (od 72. Švogor), Kofler, Stubičan (od 68. Podolski), Mladen, Bastašić, Babić (od 81. Miklečić), Orejaš (od 46. Podolski). TRENER: Dražen Kemenović.

VIRJE – Igralište Sportski park. SUDAC: Lučano Blašković (Koprivnica). POMOĆNICI: Dražen Vukman (Virovitica) i Marko Šamu (Tumašica). DELEGAT: Mirko Penava (Cabubna). STRIJELCI: 1:0 Carek (49, 11m), 2:0 Sabol (56). IGRAČ UTAKMICE: Igor Sabol.

Križevci su zaključili sezonu na četvrtom mjestu prvenstvene tablice Međužupanijske lige. U posljednjem kolu poraženi su na gostovanju u Virju od tamošnjeg Podravca. Iako je Križevčanima teško pao poraz u srijedu u finalu kupa, ipak je križevačka momčad, bar u prvom dijelu, pokazala zašto je u top četiri momčadi lige. Dobro su Križevci otvorili susret i vidjela se daleko konzistentnija i odgovornija igra od one u srijedu. Nanizali su dosta prilika, ali lopta jednostavno nije htjela u Vlašičekova vrata.

Drugo poluvrijeme domaćin već u 49. minuti vodi pogotkom Careka iz kaznenog udarca. Vodstvo domaćina poljuljalo je igru gostiju, čiju neopreznost koristi Sabol u 56. minuti kada je opalio s 20-ak metara i pogodio za konačnih 2:0. Pokušavali su Križevčani, ali jednostavno nije išlo. Ipak, na kraju se može zaključiti da je ovo odlična, povratnička sezona Križevaca i jedna od boljih sezona unazad par godina te svakako Križevčani imaju razloga za zadovoljstvo.

Novi prvak Međužupanijske lige je momčad Garića iz Garešnice, koje je trijumfirala u posljednjih nekoliko kola, nakon brojnih kikseva do tada vodećeg Tehničara. U posljednjem kolu Tehničar je pobijedio Pitomaču u gostima, ali je i Garić na domaćem terenu svladao đurđevački Graničar. Naime, Cvetkovčani i Garić su izjednačeni po broju bodova, ali zbog boljeg međusobnog omjera Gariće je zasjeo na tron.

nogomet podravac virje krizevci 001 nogomet podravac virje krizevci 007 nogomet podravac virje krizevci 004 nogomet podravac virje krizevci 003 nogomet podravac virje krizevci 002

nogomet podravac virje krizevci 010 nogomet podravac virje krizevci 013 nogomet podravac virje krizevci 012 nogomet podravac virje krizevci 011

nogomet podravac virje krizevci 014 nogomet podravac virje krizevci 017 nogomet podravac virje krizevci 015