Hrvači koprivničkog kluba Podravka osvojili su osam medalja na 12. Međunarodnom turniru “Mirko Kosmat” u Petrinji i to 4 zlata, 3 srebra i broncu.

Bio je to turnir za uzraste početnika, mlađih i starijih dječaka i kadeta u hrvanju slobodnim i grčko-rimskim načinom. Na turniru na kojem je nastupilo ukupno 219 hrvača iz 20 klubova iz BiH, Mađarske i Hrvatske, Podravka je u ekipnom poretku zauzela odlično peto mjesto. Podravkinih 14  hrvača u Petrinji vodili su treneri Saša Šprem i Luka Mihalec.

Ivan Adžaga bio je sjajan te je u kategoriji do 54 kilograma uzrasne skupine mlađih dječaka s četiri pobjede uvjerljivo došao do prvog mjesta.

U istoj uzrasnoj skupini do prvih mjesta došli su i braća Benko. Ivan Benko s dvije je pobjede bio prvi u kategoriji do 36 kilograma dok je stariji brat Josip s tri pobjede bio najbolji u kategoriji do 65 kilograma. Do prvog mjesta došao je i Tomas Kičinbači kod mlađih početnika u kategoriji do 33 kilograma. Tomas je na turniru zabilježio tri pobjede. U istoj težinskoj i uzrasnoj kategoriji još su nastupili Ali Ustundag i Josip Petak. Ali je s dvije pobjede i porazom osvojio drugo mjesto dok je Josip s dvije izgubljene i jednom pobjedom bio treći.

Kod početnika u kategoriji do 49 kilograma Filip Kuharić natjecanje je završio kao drugoplasirani. On je u kategoriji zabilježio dvije pobjede i jedan poraz.

Medalju srebrnoga sjaja osvojio je i Luka Šulj nastupom u kategoriji do 59 kilograma. Marko Špernjak u kategoriji do 54 kilograma s jednom pobjedom i jednom izgubljenom borbom nije uspio doći do plasmana u kategoriji.

Do plasmana ovaj put nisu došli Noa Ljubić, Nikola Golubović i Mike Golubić koji su nastupili u kategoriji do 30 kilograma. Jan Petrović u kategoriji do 40 kilograma i Matija Mohenski u kategoriji do 49 kilograma također ostali su bez plasmana. Oni su izgubili svoje prve borbe u kategoriji, a kako njihov protivnik nije došao do finala njima je time bilo onemogućeno daljnje natjecanje kroz repasaž.