ČVRSTEC – PRIGORJE 3:1 (2:1)

SVETI PETAR ČVRSTEC – Igralište NK Čvrstec. GLEDATELJA: oko 60. SUDAC: Danijel Polančec. STRIJELCI: 1:0 Obajgor (3), 1:1 Kešer (14), 2:1 Balog (24), 3:1 Lacković (46). ŽUTI KARTONI: Topić, Slavi i Tremski kod Prigorja.

ČVRSTEC: kuća, Prugović, Ištvanović D., Vrtarić, Kovačević, Lacković (od 86. Makar), Piškorić (od 46. Crnčić), Ištvanović L., Balog (od 73. Kovač), Obajgor, Stipić. PREDSTAVNIK: Vladimir Ištvanović.

PRIGORJE: Benčak, Topić (od 73. Drk), Sokač M., Mlinarić, Orak, Kešer, Sokač I., Matus (od 65. Stubičan), Tremski, Vršak. PREDSTAVNIK: Marijan Slavi.

U prigorskom dvoboju dva Sveta Petra pobjedu je na kraju odnio onaj Čvrstecov, čiji su nogometaši tako potvrdili titulu jesenskog prvaka i ostvarili prednost od 5 bodova pred Prigorjem. Igrala se 14. minuta susreta, a već su gledatelji vidjeli dva zgoditka. Prvo je već u 3. minuti Obajgor donio domaćinu prednost iz kaznenog udarca da bi Slavi poravno rezultat 11 minuta kasnije.

Drugi zgoditka većim dijelom je djelo agilnog Stipića, koji je odradi pravi slalom kroz igrače Prigorja, uposlio Baloga, koji pogađa za novu prednost domaćina i za mirni predah i drugo poluvrijeme.

Još se pošteno nije ni krenulo s centra, a Lacković pogađa u 46. minuti za konačnih 3:1. Međutim, rezultat je mogao biti gust na kraju, budući da su Orehovčani imali stativu, ali i sumnjivu situaciju u kaznenom prostoru kada Kuća neoprezno ruši igrača Prigorja. Polančec je ostao nijem, a rezultat nepromijenjen. U posljednjem, polusezonskom kolu Čvrstec gostuje kod Bilogore, dok Prigorje dočekuje Zagorca.

OSTALI REZULTATI: Zagorec – Jadran-Galeb 1:1, Mladost VR – Bušpan 2:1, Udarnik – Radnički 1:1, Rasinja – Polet 8:0.