GORNJA RIJEKA        3 (0)

VIKTORIJA        2 (2)

GORNJA RIJEKA: Plantić M., Tremski, Sokač (od 46. Đurinić), Plantić D., Orak,  Nakani, Zidarić, Slavi (od 46. Deglin), Kranjec (od 86. Munta), Zidarić, Babok (od 46. Koretić). TRENER: Jadranko Jambrec.

VIKTORIJA: Jagušić, Piškorić Z. (od 51. Grilec), Štefojić, Gudec, Ostojić, Manjić, Šklrec (od 60. Vitanović, a od 78. Bradić), Piškorić M., Bastašić, Kolarić, Peršin. TRENER: Zlatko Žunić.

GORNJA RIJEKA – Igralište NK Gornja Rijeka. GLEDATELJA: oko 100. SUDAC: Marko Cmrk (Sveti Ivan Žabno). POMOĆNICI: Dejan Švagelj (Križevci) i Darko Renjak (Bočkovec). DELEGAT: Franjo Posavec (Koprivnica). STRIJELCI: 0:1 Piškorić M. (7), 0:2 Manjić (42), 1:2 Deglin (57), 2:2 Nakani (60), 3:2 Đurinić (74).

Derbi začelja 2. ŽNL u potpunosti je opravdao očekivanja. Iako su predviđanja bila na strani vojakovačke momčadi, ipak je domaćin pokazao da ima namjeru i dalje ostati u ovom rangu natjecanja. Sve je dobro krenulo za momčad Viktorije. Igrala se sedma minuta. Bastašić izvodi slobodni udarac, Plantić brani, a na odbijenu loptu natrčava Mario Piškorić i dovodi goste u vodstvo. Viktorija i dalje nastavlja strpljivo graditi igru preko sredine terena te je i dalje tražila mogućnost za postizanje novog pogotka. Svoje napore uspijevaju kapitalizirati u 42. minuti kada Manjić neočekivano s 20-ak metara iskosa pogađa dalji kut Plantića za novo vodstvo Viktorije.

Drugo poluvrijeme nije moglo bolje početi za domaću postavu, koja nakon predaha konsolidira svoje redove i već u 57. minuti preko Deglina smanjuje zaostatak, da bi samo tri minute kasnije Nakani poravnao rezultat. Potpuni šok za goste odnosno veselje za domaćina dolazi u 74. minuti kada Đurinić dovodi domaćina u vodstvo i za konačnih 3:2. U sljedećem kolu Gornja Rijeka putuje u Prugovac, a Viktorija dočekuje Reku.

nogomet gornja rijeka viktorija (2) nogomet gornja rijeka viktorija (3) nogomet gornja rijeka viktorija (4) nogomet gornja rijeka viktorija (5) nogomet gornja rijeka viktorija (6) nogomet gornja rijeka viktorija (7) nogomet gornja rijeka viktorija (8) nogomet gornja rijeka viktorija (9) nogomet gornja rijeka viktorija (10) nogomet gornja rijeka viktorija (11) nogomet gornja rijeka viktorija (12) nogomet gornja rijeka viktorija (13) nogomet gornja rijeka viktorija (14) nogomet gornja rijeka viktorija (15) nogomet gornja rijeka viktorija (16) nogomet gornja rijeka viktorija (17) nogomet gornja rijeka viktorija (18) nogomet gornja rijeka viktorija (19) nogomet gornja rijeka viktorija (20) nogomet gornja rijeka viktorija (21) nogomet gornja rijeka viktorija (22) nogomet gornja rijeka viktorija (23) nogomet gornja rijeka viktorija (24) nogomet gornja rijeka viktorija (25) nogomet gornja rijeka viktorija (26) nogomet gornja rijeka viktorija