TOMISLAV SIŽ 1 (0)

BORAC 2 (2)

TOMISLAV: Kump, Šimunović, Mesar, Benjak (od 78. Ledinski), Selak, Benković, Bogdan (od 46. Črnec), Đurec (od 83. Ivezić), Vrtar, Dubravec, Furmeg (od 65. Lacković). TRENER: Siniša Buđa.

BORAC: Tizaj, Buzina (od 85. Ivandija), Balent, Valent (od 46. Fajdić), Vlah, Bači, Fažon, Oršić, Vrkić (od 89. Bali), Andrić, Pjetri. TRENER: Darko Fajdić.

SVETI IVAN ŽABNO – Igralište Ivan Bastalec. SUDAC: Tomislav Hlevnjak. POMOĆNICI: Kristijan Sminderovac i Matej Mađerić. DELEGAT: Siniša Novak. STRIJELCI: 1:0 Oršić (15, 11m), 2:0 Bači (43), 1:2 Đurec (73). ŽUTI KARTONI: Benjak, Benković i Ledinski kod Tomislava, Fažon, Andrić, Vlah i Buzina kod Borca.

SVETI IVAN ŽABNO – Dvije sporne situacije, tri zgoditka, sedam javnih opomena ukratko je sukus utakmice odigran u nedjelju popodne između žabnjaskog Tomislava i Borca iz Imbriovca, koji se kući vratio s pobjedom. Bila je to utakmica o kojoj će se još neko vrijeme pričati u Svetom Ivanu Žabnu, budući da je u prvom planu bio mladi sudac Hlevnjak. Prva sporna situacija bila je u 13. minuti susreta kada je Hlevnjak procijenio da je Benković neoprezno igrao rukom te pokazao na bijelu točku.

Uzaludni su bili protesti domaćina. Siguran s 11 metara bio Oršić. Sljedeća sporna situacija za domaćina bila je u 43. minuti. Dubinsku loptu prihvaća Bači, domaćini sugeriraju nedozvoljenu poziciju, a zastavica pomoćnika Mađerića ostala je spuštena. Bači puca i pogađa za novo vodstvo Borca. Drugo poluvrijeme bez spornih situacija, ali i s nešto manje sadržaja. Međutim, domaćin se konsolidirao i pružio kvalitetnu partiju, te uspijevaju svoje napore kapitalizirati u 73. minuti kada Marko Đurec smanjuje zaostatak. Imbriovčani su uspjeli odoljeti jurišu domaćina posljednjih desetak minuta susreta te se kući vratili s punim plijenom.

REKLI SU NAKON UTAKMICE

SINIŠA BUĐA (trener Tomislava): Odigrali smo jednu dobru utakmicu unatoč porazu. Ostavili smo srce na terenu i na tome čestitam svojim dečkima. Borac je kvalitetnija ekipa i to su uspjeli kapitalizirati. Mi se sada okrećemo sljedećem kolu u kojem putujemo u Drnje.

DARKO FAJDIĆ (trener Borca): Bilo je ovo teško gostovanje u Svetom Ivanu Žabnu. Mi smo bili bolji suparnik i morali smo puno ranije riješiti utakmicu, a ne da smo dozvolili domaćinu pogodaka i potencijalu mogućnost za osvajanje bodova.

tomislav borac (2) tomislav borac (3) tomislav borac (4) tomislav borac (5) tomislav borac (6) tomislav borac (7) tomislav borac (8) tomislav borac (9) tomislav borac (10) tomislav borac (11) tomislav borac (12) tomislav borac (13) tomislav borac (14) tomislav borac (15) tomislav borac (16) tomislav borac (17) tomislav borac (18) tomislav borac (19) tomislav borac (20) tomislav borac (21) tomislav borac (22) tomislav borac (23) tomislav borac (24) tomislav borac (25) tomislav borac (26) tomislav borac (27) tomislav borac (28) tomislav borac (29) tomislav borac (30) tomislav borac (31) tomislav borac (32) tomislav borac (33) tomislav borac (34) tomislav borac (35) tomislav borac (36) tomislav borac (37) tomislav borac (38) tomislav borac