Članovi AK Koprivnice jučer su sudjelovali na 3. polumaratonu Zrinskih koji se održavao u Čakovcu. Trčale su se dvije utrke, 5 km i 21 km, a sveukupno je sudjelovalo nešto više od 700 trkača,uz idealno i sunčano vrijeme ostvarili su se odlični rezultati.

Na utrci polumaratona od 21 km, Estera Rac zauzela je 173. mjesto u sveukupnom poretku dok je u kategoriji žena zauzela 23. mjesto sa vremenom 1:53:44. Ivana Merc je zauzela 174. mjesto u sveukupnom poretku dok je u kategoriji žena zauzela 24. mjesto sa vremenom 1:53:44.

Dijana Radotović zauzela je 236. mjesto u sveukupnom poretku dok je u kategoriji žena zauzela 42. mjesto sa vremenom 2:01:15. Sonja Rušak je zauzela 307. mjesto u sveukupnom poretku dok je u kategoriji žena zauzela 80. mjesto sa vremenom 2:23:40. Martina Lauš – Lozo je zauzela 318. mjesto u sveukupnom poretku dok je u kategoriji žena zauzela 86. mjesto sa vremenom 2:35:11. Donijele su kući i dvije medalje dobivene u kategoriji Ž40, srebrnu medalju osvojila je Estera Rac, dok je brončanu medalju osvojila Ivana Merc.

Na utrci od 5 km, Božo Šegović zauzeo je 30. mjesto u sveukupnom poretku dok je u kategoriji muških zauzeo 26. mjesto sa vremenom 22:23. Vanja Rupčić zauzela je 49. mjesto u sveukupnom poretku dok je u kategoriji žena zauzela 7. mjesto sa vremenom 23:13. Romano Šegović zauzeo je 106. mjesto u sveukupnom poretku dok je u kategoriji muških zauzeo 84. mjesto sa vremenom 25:40.

Anita Iljkić zauzela je 121. mjesto u sveukupnom poretku dok je u kategoriji žena zauzela 28. mjesto sa vremenom 26:06. Irena Ećimović zauzela je 162. mjesto u sveukupnom poretku dok je u kategoriji žena zauzela 42. mjesto sa vremenom 27:45. Marina Markek zauzela je 220. mjesto u sveukupnom poretku dok je u kategoriji žena zauzela 72. mjesto sa vremenom 29:12.