ŽRK RADNIK 22 (7)
ŽRK SESVETE 28 (12)

Vrlo jaka ekipa Sesveta pokazala se na samom početku završnog turnira nepremostivom preprekom za mlade Križevčanke. Pet pogodaka zaostatka na poluvremenu igračice Radnika jednostavno nisu mogle stići i poraz je bio neminovan.

Križevčanke su imale jedan mali „blackout“ koji je rezultirao nekolicinom lakih pogodaka Sesveta od kojih se nisu uspjele obraniti. Ipak, u drugom poluvremenu igračice Marjene Fržović lavovskom borbom uspjevaju smanjiti zaostatak, ali to je bilo sve. Sesvećanke rutinski održavaju stečenu prednost i zasluženo odnose pobjedu.

Kod Radnika najbolje Elena Beljak sa sedam i Ema Stručić sa pet pogodaka, dok kod Sesveta najbolje Ana Grlić sa šest te Mia Marčinko i Lucija Cvitanović sa pet pogodaka. U drugom susretu skupine ekipa Multinorm Cerna pobijedila je ekipu Split 2010 sa 27 naprema 13 pogodaka (poluvrijeme 7:10 u korist Multinorma).

U idućem kolu Križevčanke igraju u utorak u 11 sati protiv Splita 2010, dok susret između Sesveta i Multinorma počinje u 12 sati.