KRIŽEVCI 5 (3)

MLADOST KP 1 (0)

KRIŽEVCI: Pavlović, Črček, Kemenović Dr., Skalički, Kemenović S., Srbljinović, Budinski, Međimorec, Jakopović, Plantić, Fulir, Biljan, Kemenović Da., Miklečić. PREDSTAVNIK: Dejan Pernjak

MLADOST KP: Bačak, Golubić, Đođ, Fundić, Fel, Šokec, Presečan, Ban, Skec, Šandrovčan, Hovolja, Posavec, Nasir, Pavlović, Frčak, Furdić, Šelj. PREDSTAVNIK: Miodrag Perović.

KRIŽEVCI – Gradski stadion. SUDAC: Omer Šogolj (Koprivnica). STRIJELCI: 1:0 Jakopović (2), 2:0 Međimorec (28), 3:0 Kemenović S. (30), 4:0 Kemenović S. (63), 5:0 Jakopović (65), 5:1 Šandrovčan. IGRAČ UTAKMICE: Damir Jakopović.

KRIŽEVCI – Veterani Križevaca upisali su u četvrtak drugu pobjedu u drugoj domaćinskoj utakmici za redom. Na Gradskom stadionu gostovala je veteranska postava Mladosti iz Kloštra Podravskog. Bila je to utkamica, što pokazuje i rezultat, u kojoj je domaćin dominirao, a to je pokazao već u 2. minuti susreta kada sam pred vratara Bačaka izbija Jakopović i pogađa za rano vodstvo. Domaćin je i dalje napadao i to mu se isplatilo u 28. minuti kada za 2:0 pogađa Međimorec. Samo dvije minute kasnije već je 3:0, a strijelac je Stanko Kemenović.

Drugo poluvrijeme također pripada domaćinu, ali i gosti iz Kloštra Podravskog postaju opasniji. Međutim, Kemenović povećava prednost u 63. minuti, a po drugi puta se u strijelce upisuje Jakopović. Pet minuta prije kraja utješan zgoditak za goste postiže Šandrovčan za konačnih 5:1. dp

veterani krizevci mladost kp (0) veterani krizevci mladost kp (2)

veterani krizevci mladost kp (3) veterani krizevci mladost kp (4)

veterani krizevci mladost kp (5) veterani krizevci mladost kp (6) veterani krizevci mladost kp (7)