KRIŽEVCI                    5 (2)

FERDINANDOVAC    2 (1)

KRIŽEVCI: Pavlović, Bošković, Majdak, Plantić, Kemenović S., Srbljinović, Budinski, Međimorec, Biljan, Glavica, Kemenović D., Kemenović Dr., Skalički, Jakopović, Miklečić. PREDSTAVNIK: Dejan Pernjak

FERDINANDOVAC: Carek, Kerečeni, Hecer, Kolarić, Fuček, Lukić, Širec, Migač, Obradović, Kolar, Bošnjak, Puh, Kelić, Penezić, Bešenić, Kraljević. PREDSTAVNIK: Drago Sarić.

KRIŽEVCI – Gradski stadion. SUDAC: Perica Posavec (Mali Otok). STRIJELCI: 0:1 Širec (3), 1:1 Skalički (30), 2:1 Međimorec (38), 3:1 Plantić (60), 4:1 Biljan (62), 5:1 Miklečić (71), 5:2 Lukić (79).

U 16. kolu Prve županijske lige veterana na križevačkom Gradskom stadionu snage su odmjerili županijski prvoligaši Križevci i Ferdinandovac. Susret bolje počinje za goste, koji već u 3. minuti zabijaju za vodstvo. Naime, grešku Boškovića iskoristio je Širec i rutinski matirao Pavlovića. Terenska inicijativa je na strani domaćina, koji nakon početnog šoka je posložio svoje redove i u 30. minuti susreta poravnavaju rezultat preko Skaličkog, da za osam minuta pogotkom Međimorca preokrenuli rezultat.

Drugo poluvrijeme u potpunosti pripada domaćinu. U 60. minuti poentira Plantić, a samo dvije minute kasnije prednost povećava Biljan. U strijelce se još za Križevce upisao Miklečić u 71. minuti, a minutu prije kraja za konačnih 5:2 zabija Lukić. dp