Na državnom prvenstvu u stolnom tenisu za mlađe kadete, mlađe kadetkinje, juniore i juniorke senzacionalni rezultati za STK „Ljubešćica“ .

Osvojene su 4 medalje od čega su čak 3 zlatne i jedna srebrna.

Leon Šantek je postao dvostruki prvak države. Pobjednik je u konkurenciji mlađih kadeta gdje je u finalu pobijedio Filipa Borovnjaka iz Zagreba, te u konkurenciji parova u istoj kategoriji gdje je sa svojim partnerom Noa Vreskom iz Mihovljana pobijedio u finalu Borovnjaka i Zovka također iz Zagreba.

leon1

Mlađe kadetkinje Janja Matijašec i Ivona Štriga prvakinje su države u parovima u kategoriji mlađih kadetkinja nakon pobjede u finalu protiv para Lončarević iz Mladosti Zagreb i Papak iz Dugog Sela.

leon2

Srebro su osvojile ekipno mlađe kadetkinje u sastavu Matijašec Janja, Štriga Ivona i Klopotan Jasmina nakon poraza u finalu od STK Varaždina.

Ovi sjajni rezultati plod su svakodnevnih napornih treninga pod vodstvom stolnoteniskih trenera Anite Tomašić i Damira Atikovića kao i trenera za fizičku pripremu Stjepanu Hruškara.

Sljedeći vikend od 14.-15.05. Ljubešćica je domaćin TOP-a 12 za kadete i kadetkinje na kojem će nastupati 12 najboljih igrača u državi u navedenim kategorijama među kojima su i Janja, Ivona i Leon.