TEHNIKA – KRIŽEVCI 1:1 (1:0)

KOPRIVNICA – Gradski stadion. SUDAC: Krešimir Fazlić (Koprivnica). STRIJELCI: 1:0 Blagaj (37, ag), 1:1 Babić (63).

TEHNIKA: Haramina, Lončar, Maurović, Blažek L., Blažek T., Harmadi, Matijaković, Gašparić, Erenčić, Halusek Di., Krištofić, Šipek, Virovec, Balija, Kušanić, Coi, Ban, Halusek De. TRENER: Valentin Knapić.

KRIŽEVCI: Vrbančić, Blagaj, Maras, Švagelj, Božović, Jandrašec, Mladen, Tihelka, Kofler, Bastašić, Sučić, Novak, Orejaš, Babić, Brlić, Stubičan, Višak, Mišir, Špoljar, Gudić, Pavlic. TRENER: Mihael Miklečić.

Rekli bi prvi se mačići bacaju u vodu. Tako bismo otprilike mogli opisati prvu ovogodišnju utakmicu Križevaca. Domaća Tehnika bolje otvara prijateljski susret i u prvom dijelu prvog poluvremena je daleko opasnija. Nova imena u Križevcima još uvijek traže sinergiju u ekipi, a kako je ovo prvi susret u ovakvom sastavu još uvijek pojedinci traže osjećaj u momčadi.

Domaćin dolazi u prednost nakon korner, nakon kojega nespretno reagira Blagaj i pogađa vlastita vrata.

U nastavku igre Križevčani daleko nadmoćniji s popriličnim brojem prilika, ali uspjeli su pospremiti samo mlađahni Babić u 63. minuti susreta. Imali su Križevci još ponešto izglednih prilika, ali se rezultat nije mijenjao do kraja.

Križevci sljedeći pripremni susret igraju već u srijedu u Virju protiv tamošnjeg Podravca.

REKAO JE NAKON UTAKMICE:

Mihael Miklečić, trener NK Križevci

Mihael Miklečić (trener NK Križevci): Prva utakmica za nas te je vidljiv utjecaj prijelaznog perioda i nedostatak ritma utakmice. Tražimo neke nove ideje u igri, a posebice kroz rotaciju igrala i bit će potrebno vrijeme za njihovu primjenu. Zahvaljujem Tehnici na domaćinstvu o fer i korektnoj utakmici.

nogomet tehnika krizevci002 nogomet tehnika krizevci003 nogomet tehnika krizevci004 nogomet tehnika krizevci005 nogomet tehnika krizevci006 nogomet tehnika krizevci007 nogomet tehnika krizevci008 nogomet tehnika krizevci009 nogomet tehnika krizevci010 nogomet tehnika krizevci011 nogomet tehnika krizevci012 nogomet tehnika krizevci013 nogomet tehnika krizevci014 nogomet tehnika krizevci015 nogomet tehnika krizevci016 nogomet tehnika krizevci017 nogomet tehnika krizevci018 nogomet tehnika krizevci019 nogomet tehnika krizevci020 nogomet tehnika krizevci021 nogomet tehnika krizevci022 nogomet tehnika krizevci023 nogomet tehnika krizevci024 nogomet tehnika krizevci025 nogomet tehnika krizevci026