KUP. 3. kolo: NK KALNIK – NK GORNJA RIJEKA 5:2 (2:0)

Bočkovec, 7. rujna, igralište u Bočkovcu, Gledatelja: 50

NK Kalnik: Z. Radiček, M. Tepeš, D. Bertusi, D. Martinčić, M. Gotić, M. Nakani, D. Blagaj, I. Car, M. Nikolić, M. Arki, L. Varović, M. Jurić, A. Nemec
NK Gornja Rijeka: M. Plantić, M.D. Babok, D. Rantić, M. Babok, I. Slavi, S. Zidarić, M. Sokač, A. Koretić, N. Kranjec, Z. Koretić, T. Deglin, M. Đurinić

STRIJELCI: 1:0 Tepeš (19. min), 2:0 Gotić (32. min), 3:0  Arki (56. min), 4:0 Blagaj (70. min), 4:1 Koretić (78. min), 5:1 Blagaj (85. min), 5:2 Slavi (90. min)

Nogometaši Kalnika ostvarili su visoku pobjedu nad nogometašima Gornje Rijeke u 3. kolu županijskog nogometnog kupa. Kalničani su zasluženo slavili jer su pokazali veću želju i htijenje za igrom i nakon 70. minuta igre rezultat je bio 4:0. Pogotkom Koretića u 78. minuti Gornja Rijeka smanjuje rezultat, a u istoj minuti isti igrač ne koristi zicer pred vratima Radičeka i propala je posljednja nada Gornjoriječana za povratak u susret. Kraj utakmice obilježili su udarci s bijele točke, za 5:1 pogađa Blagaj za Kalnik, a prije posljednjeg sučevog zvižduka precizan je za goste bio Slavi.

nogomet6 nogomet7 nogomet8 nogomet9 nogomet10 nogomet11 nogomet12publika publika1