U subotu nogometaši Križevaca gostovali su u Drubravi Vrbovečkoj, gdje su snage odmjerili s tamošnjim županijskim prvoligašom NK Dubrava. U vrlo fer i korektnoj utakmici, ali na teškom terenu slavila je postava Križevaca rezultatom 5:0. Križevčani su poveli već u 12. minuti susreta kada Kofler odigrava mlađahnog Brlića, koji pogađa za vodstvo gostiju.

Igrala se 19. minuta susreta Babić odlično pronalazi Đuraševića, koji poentira za vodstvo gostiju od 2:0. Samo minutu kasnije Brlić zabija svoju drugi pogodak, a asistirao mu je Bajser.

U drugo poluvrijeme ušla je i nova momčad Križevaca, koja rutinski privodi utakmicu kraju pogocima Viška u 63. i 90. minuti.

Danas Križevci na gradskom stadionu igraju posljednju pripremnu utakmicu, a ugostiti će četveroligaša Gaja iz Mača. To će ujedno biti utakmica na kojoj ćemo vidjeti konačnu postavu Križevaca s kojom će najvjerojatnije trener Dražen Kemenović izaći na teren u srijedu na utakmici pretkola Hrvatskog kupa protiv NK Đakovo Croatia.