DRNJE – U županijskom ogledu dva Tomislava, Drnjanci su na svojemu Parku prinčeva dočekali imenjake iz Svetog Ivana Žabnog i iznenađujuće remizirali 1:1. Igrali su dobro prvo poluvrijeme domaći nogometaši i poveli rutinski golom Kučande nakon samo 22 minute igre.

tomislav drnje zabno1

Sve se činilo kako će domaći upisati nova tri boda kako su očekivali. “Samo pod hitno trebamo zabiti još jedan gol, inače nebu dobro”, mrmljao si je u bradu Damir Puhač Pilac, alfa i omega u drnjanskom klubu. No, nisu ga njegovi miljenici poslušali. Tek što su krenuli u drugom dijelu, izgubili su loptu, pustili Vrtara na 20-tak metara od gola samoga, ovaj je opalio, a blizu ni nije bilo nikoga za blok.

tomislav denje zabno2

Ilića koji je bio loše postavljen, udarac u sam njegov desni ćošak je iznenadio, a iako se dobro ispružio lopta je odsjela mu u mreži. Do kraja Žabnjani svjesni situacije uspjeli su očuvati neriješen rezultat i kući donijeti vrijedan bod.

TOMISLAV D 1 (1)
TOMISLAV SIŽ 1 (0)

TOMISLAV D: Ilić, Mikor, Kolarek, Strajnić, Dombaj, Kesteli, Bos (od 46. Premec), Jasika (od 62. Kovač), Kučanda, Širić (od 57. Šepec), Manojlović. TRENER: Zlatko Strnad.
TOMISLAV SIŽ: Kump, Petračija, Selak, Benković, Benjak (od 68. Furmeg), Vrtar (od 77. Lacković), Dubravec, Črnec, Mesar (od 12. Ivančić), Đurec, Šimunović. TRENER: Siniša Buđa.

DRNJE – Igralište Park prinčeva. GLEDATELJA: 100. SUDAC: Dario Matočec (Đurđevac). POMOĆNICI: Dević (Koprivnica) i Balint (K. Podravski). STRIJELCI: 1:0 Kučanda (22), 1:1 Vrtar (48). ŽUTI KARTONI: Premec, Dombaj (Tomislav); Lacković, Petračija (Tomislav).