KRIŽEVCI – PREKODRAVAC 3:1 (1:1)

KRIŽEVCI – Gradski stadion. SUDAC: Dejan Švagelj. STRIJELCI: 0:1 Huđek (20), 1:1 Babić (25), 2:1 Brlić (47), 3:1 Brlić (60).

KRIŽEVCI: Šantek N., Črnec, Zidarić, Šantek L., Kranjčević, Babok, Brlić, Horvat (od 46. Šantek J.), Babić, Lukinović (od 72. Kranjčević), Kos (od 79. Komljenović). TRENER: Marijo Evačić.

PREKODRAVAC: Varga, Golubić, Šimeg (od 66. Halavuk), Pavešić, Husić, Volarić (od 76. Novak), Sočev, Grčić (od 58. Majdak), Horvat (od 28. Tot), Pros, Huđek (od 71. Grčić T.). TRENER: Vedran Vedriš.

Loš i nonšalantan pristup juniore Križevca mogao je koštati utrke za vodećim Miklinovec. Nikada nije dobar pristup “kako ćemo, lako ćemo”. Igrači Prekodravac daleko ozbiljnije su pristupili susretu i to kapitalizirali preko Huđeka u 20. minuti. Međutim, već Babić uspijeva u 25. minuti vratiti sve na početak.

Jezikova juha trenera Evačića na poluvremenu očito je urodila plodom, jer Križevčani u utakmicu ulaze konkretnije, a to već kapitaliziraju u 47. minuti kad vodstvo Purgerima donosi Brlić, a isti postavlja konačan rezultat u 60. minuti susreta.

Tko će biti novi prvak, saznat ćemo u subotu u Miklinovcu, gdje istoimeni klub je domaćin Križevcima, a s kojima se izravno bori za naslov.

IMG_0938 IMG_0941 IMG_0942 IMG_0944 IMG_0945 IMG_0946 IMG_0947 IMG_0949 IMG_0951