HR. BOJOVNIK – TEHNIKA 1:3 (0:2)

HR. BOJOVNIK: M. Mekovec, I. Mekovec, Kos, J. Plantić, Kušec, Hasanec, Somođi, Miklečić, M. Plantić, Horvat, Marenčić. TRENER: Srbljinović.
TEHNIKA: Šipek, Ernečić, Balija, Jadan, Halusek, Matijašec (od 46. Ban), Đurašević, Kovaček, Maurović (od 70. Kolarić), Krstanović (od 46. Đuraj).

MOKRICE MIHOLEČKE – Igralište Hr. Bojovnik. SUDAC: Gabaj. POMOĆNICI: Topalović, Švagelj. STRIJELCI: 0:1 Kovaček (7), 0:2 Ernečić (41), 0:3 Ernečić (63), 1:3 Kušec (90+3)

Domaći nogometaši s novim trenerom Željkom Kundrakom nisu uspjeli doći do pozitivnog rezultata na domaćem terenu. Domaći navijači su na početku susreta osjećali da utakmica neće ići u željenom smjeru kada je Kovaček već u 7. minuti zatresao mrežu Mekovca. Do predaha gosti su u 41. minuti povećali prednost zgoditkom Ernečića. Isti igrač u nastavku trese mrežu domaćina u 63. minuti, a Hrvatski Bojovnik u posljednjim sekundama susreta dolazi do počasnog pogotka kada je precizan bio Kušec.

mokrice mokrice1 mokrice2 mokrice3 mokrice4 mokrice5 mokrice6 mokrice7 mokrice8 mokrice9 mokrice10mokrice11 mokrice12 mokrice13 mokrice14 mokrice15 mokrice16 mokrice17 mokrice18 mokrice19mokrice miholecke mokrice miholecke1