NK Vrbovec 1 (1)

NK Opatija 2 (1)

VRBOVEC, 11. ožujak 2017., Gradski stadion, Vrbovec, Suci: Darko Jurčević, Adrijano Delač, Stjepan Novosel, četvrti sudac: Sabina Bolić

NK Vrbovec: Jendriš, Horvatić, Malkoč, Dodić (od 46. min Kokot), Bradić, Dimović, Colarić (od 82. min Gomerčić), Boroša (od 61. min Uremović), Pluščec, Colarić D, Petak, Vladisavljević, Šimić, Tomić, Vidović,  TRENER : Ante Klarić

NK Opatija: Raspor, Rudan (od 61. min Kolić), Kurilić, Lucić, Pejanović (od 82. Mance), Bjelanović (od 85. min Bogolin), Rudan, Šolić, Petrović, Kovačević, Dadić, Magaš, Radomir, Jukičić TRENER: Zoran Bogolin

ŽUTI KARTONI: Bradić, Kokot i Pluščec kod Vrbovca, a Raspor, Lucić, Bjelanović, Dadić i Rudan kod Opatije.

CRVEN KARTON: Bradić (drugi žuti karton)

GOLOVI: 1:0 Colarić (15. minuta), 1:1 Šolić (44. minuta), 1:2 Bjelanović (50. minuta).

Nogometaši Vrbovca odigrali su prvu domaću utakmicu u proljetnom nastavku prvenstva. Nakon pobjede u prošlom kolu kod Stupnika u subotu je na vrbovečki travnjak došla ekipe iz Opatije s kojom nogometaši Vrbovca imaju izrazito negativan međusobni omjer. Ipak, sve je dobro krenulo i u 15. minuti domaći stižu u vodstvo pogotkom Colarića. Mreže miruju do 44. minute kada na 1:1 poravnava Šolić.

U nastavak susreta gosti su krenuli angažiranije i u 50. minuti vode zgoditkom Bjelanovića. Nakon toga redaju se poluprilike na obje strane, a onda u 67. minuti drugi žuti karton dobiva Bradić i Vrbovčani su ostali s igračem manje. Gosti do kraja susreta pogađaju vratnicu i ne koriste još dvije odlične prilike, dok Vrbovčani nisu ozbiljnije zaprijetili do kraja utakmice i bodovi su otišli u Opatiju.

Ostali rezultati: Dugo Selo – Samobor 2:1, HAŠK – Trnje 1:0, Segesta – Krk 2:1, Kustošija – Stupnik 2:2, Zagorec – Dubrava Tim Kabel 0:1.

vrbovec1vrbovec15vrbovec14vrbovec13vrbovec12vrbovec11vrbovec10vrbovec9vrbovec8vrbovec7vrbovec6vrbovec5vrbovec4vrbovec3vrbovec2