GRANIČAR (Đ)           0

KRIŽEVCI                     0

GRANIČAR: Peroković, Karlovčan, Janči, Kožar, Piragić (od 67. Carek), Lovrak, Matijević, Šostarec, Horvat, Lenardić, Imbriša (od 58. Kožar). PREDSTAVNIK: Vedran Čurić.

KRIŽEVCI: Špoljar, Jandrašec (od 67. Ceković), Božović, Bčagaj, Maras (od 82. Orejaš), Kofler, Vrbančić (od 63. Selanec), Babić, Bartol (od 58. Stubičan), Rumenjak (od 46. Mišir). TRENER: Dražen Kemenović.

PODRAVSKE SESVETE – Igalište NK Drava. SUDAC: Armin Gadžo. POMOĆNICI: Slavko Miklečić i Tomislav Jeličić (svi Bjelovar). DELEGAT: Željko Moslavac (Gradina). ŽUTI KARTONI: Mišir i Blagaj kod Križevaca. IGRAČ UTAKMICE: Alen Špoljar.

PODRAVSKE SESVETE – Slobodno možemo reći da smo gledali dvije različite utakmice, dva različiti pristupa i dvije različite utakmice u susretu kojeg su u subotu na neutralnom terenu u Podravskim Sesvetama odigrali đurđevački Graničar i Križevci. Podsjetimo Križevci su u srijedu s 3:0 svladali Graničar i tako se plasirali u polufinale županijskog Kupa. U subotu se vidjelo da je Picokima ipak važnije prvenstvo što si i vidjelo od početka u samom pristupu igri. Prvu izgledniju priliku domaćin stvara u 10. minuti susreta kada Lovrak odigrava Šostareca, koji puca prema vratima Križevaca u bližu kut vratara Špoljara, koji lakoćom otklanja opasnost.

Samo minutu kasnije Šostarec se našao u novoj prilici, ali ovoga puta s druge strane kada se sam našao pred Špoljarom, ali i u ovoj situaciji križevački vratar je na razini. Ponovo Picoki ugrožavaju Križevčane u sljedećoj situaciji kada nakon kornera Šostarec glavom puca preko grede. Križevčani uzvraćaju u 14. minuti kada Zemljak probija s desne strane odigrava Bartola, koji ostaje korak prekratak. U tim trenucima pritisak se seli na polovicu Đurđevčana, ali Križevčani ne uspijevaju realizirati nekoliko izglednih situacija.

Potom na scenu stupa Piragić, kojega je Špoljar ukrotio u 20. minuti susreta. Isti je samo pet minuta u prilici pogoditi prazna vrata, ali ovaj puta Maras otklanja opasnost. Špoljar u tom trenutku zaključava vrata i ne dozvoljava da lopta uđe u mrežu. Križevci su najizgledniju priliku imali u 35. Minuti kada je Zemljak pogodio gredu. Sadržajno prvo zamijenilo je blijedo drugi poluvrijeme u kojemu su ipak za nijansu bili bolji Križevci, ali mreže su ostale netaknute. dp