POP CORN ŠAKIĆ – RENZO #99 Križevci 3:4 (1:2)

Kokičari su ovogodišnji nastup zaključili s porazom. Naime, u posljednjem susreti poraženi su od momčadi Renzo #99, koji su Kokičare nadjačali identičnim rezultatom kao i Sv. Petar SV, rezultatom 3:4. Golenja već u prvoj minuti pogađa za vodstvo Renza, a Jelić Balta samo dvije minute kasnije povisuje prednost. Tračak nade daje Kokičarima daje Cvitković u 4. minuti.

Mreže miruju do 19. minute kada Tirić zabija svoj prvi, a u 25. minuti drugi zgoditak za 4:1. Ponovo Kokičarima nadu daje Josip Kozić, koji dva puta zabija i to u 26. i 27. minuti. Međutim, do promjene rezultata nije došlo.

Pop Corn Šakić

MAROCCHINO COFFEE BAR Varaždin – KARDAN SPOJ Preseka 10:0 (4:0)

Bio je to susret koji je očekivano išao u jednom pravcu i to u pravcu vrata Kardan Spoja. Marokanci su utrpali desetku bezidejnim igračima Kardana. Tako su se u strijelce upisali Luka Modrić (3), Emanuel Škvarić (3), Petar Rog (2) i po jedan zgoditak Karlo Marić i Matija Kolarić.

Kardan spoj Preseka

CAFE BAR FLASH Zagreb – MNK KUSTOŠIJA Zagreb 1:2 (0:0)

Očekivano, bio je to susret u kojem je jedan odlučio pogodak. Mreže su mirovale do 19. minute kada Kustošija dolazi u prednost pogotkom Matije Ceraja. Naime, Kustošiji je samo pobjeda igrala ulogu za prolazak u drugi krug. Međutim, Jurač im kvari planove pogotkom u 28. minuti. Međutim, Ante Aralica pogađa minuti prije kraja za veliku pobjedu dečki s Kustošije.

CB Flash

MNK Kustošija

ASO PONOS Krapina – PIZZERIA STARI ZG BORONGAJ LUGOVI-FIMATOSPORT Zagreb 0:0 (0:0)

Bilo je to finale prije finala, mnogi su šaputali na tribini križevačkog sportskog doma. Gledatelji su mogli vidjeti svu čar malog nogometa, samo je pogodaka nedostajalo. Međutim, imat ćemo prilike vidjeti obje momčadi u nastavku natjecanja koje kreće nakon novogodišnje proslave.

Sljedeći susreti su na rasporedu 26. prosinca kada se sastaju Pulse Night Club – Križevačka pivovara, Prigorski.hr-Korner Ugostiteljstvo – SURLA.

IMG_7133 IMG_7134 IMG_7135 IMG_7138 IMG_7139 IMG_7141 IMG_7142 IMG_7147 IMG_7149 IMG_7150 IMG_7151 IMG_7153 IMG_7154 IMG_7155 IMG_7156 IMG_7157 IMG_7158 IMG_7162 IMG_7163 IMG_7164 IMG_7165 IMG_7166 IMG_7168 IMG_7169 IMG_7172 IMG_7177 IMG_7178 IMG_7179 IMG_7180