AUTO GRIFON SV. PETAR SV  – GRAFOCENTAR-PROFOTO-VIDEOSTAR 1: 5 (0:0)

Iako se činilo da ekipa Grafocentar-Profoto-Videostar se neće ni skupiti, budući da su kasnili 10-ak minuta, pojavilo se taman šest igrača prevođenih predstavnikom ekipe Mirom Habušem. Ekipa Sv. Petra se nadala da će iskoristi nedostatak zamjena na klupi Grafocentra, no Habušovi momci su pokazali malonogometni zanat. Bio je to dan za Ivana Komušara, koji je postogao hat-trick, a dva zugoditka je još postigao njegov suigrač Matija Vertuš. Počasni zgoditak za Svece postigao je Ivan Herceg.

Ovim porazom Sveci su se oprostili od daljnjeg tijeka natjecanja.

Auto Grifon Sveti Petar SV

GLAMUR KRIŽEVCI – KNJIGOVODSTVA d.d.-CB 048-RESTORAN MIA 4:1 (3:0)

U prvom susretu dana, momčad Glamura predvođena predstavnikom Zdravkom Gučinom Polonom, upisali su laganu pobjedu protiv Knjigovođa, koji se ovim porazom opraštaju od ovogodišnjeg izdanja turnira. Već u 15. sekundi susreta Mlinarić dovoi Glamur u vodstvo. Knežević pogađa u 9. minuti, a u 15. minuti strijelac je ponovo Mlinarić.

Nastavak susreta momčad Glamura odrađuje rutinski, a četvrti zgoditak djelo je Krznara u 16.  minuti susreta. Počasni zgoditak za Knjigovođe postiže Rajić u 25. minuti susreta.

Knjigovodstva d.d.-CB 048-Restoran Mia Koprivnica

CAFE BAR FLASH – SREDNJA GOSPODARSKA ŠKOLA KRIŽEVCI 7:3 (4:1)

Očekivano, momci iz CB Flash rutinski su svladali mlađahnu postavu križevačke Srednje gospodarske škole, čiju je mrežu načeo u 2. minuti susreta Bruno Sunagić. Međutim, junior Križevaca Luka Šantek pogađa za 1:1 u 6. minuti, no Cetina ponovo Flashovce dovodi u vodstvo u 7. minuti te pogocima u 9. i 13. minuti susreta.

U nastavku igre Edo Štefanac postiže dva zgoditka i to u 18. i 23. minuti, a potvrdu pobjede donosi Valković u 29. minuti susreta. Zgoditke kod Križevčana postigli su još Malčić i Luka Šantek.

Srednja gospodrska škola

GLAMUR KRIŽEVCI – ROBIN MARKET 0-24 1:1 (0:0)

Bio je to derbi dana što pokazuje i sam rezultat. Poluvrijeme bez pogodaka, a šok za Poloninu postavu donosi Jurica Poldrugač u 22. minuti susreta kada matira Kneževića za veliko vodstvo od 1:0. Malo je nedostajalo da Robini upišu tri boda na konto kada im je sve pokvario Renato Meglaj u 29. minuti susreta i donio bod za postavu Glamura.

Robin market 0-24

Danas su na rasporedu sljedeći susreti: Pop Corn Šakić – Renzo #99, Marocchino CB – Kardan spoj, CB Flash – MNK Kustošija, ASO Ponos – Pizzeria Stari Zagreb Bornogaj Lugovi-Fimatosport.