Petar Zrinski: Hunjed 3, Prstec 1, Mikac 3, Fašaić 3, Božić, Matoić 14, Topalović 16, Čusek 5, Drvenar, Tomić 19, Horvat.
Trener: Matej Bolčić
Radnik: Jukić 9, Glamuzina 8, Maksić 16, Tomas 31, Kranjčić 2, Hekić 4, Svoboda, Vlahović, Vragović, Pavković, Kulko, Samardžija.
Trener: Ante Tomas

VRBOVEC – Nakon visokog poraza od Đurđevca u prošlom kolu, Radnik se ovo vratio na najbolji mogući način, pobjedom protiv vrlo dobre momčadi Petra Zrinskog iz Vrbovca. Unatoč lošem i negledljivom prvom poluvremenu za obje ekipe, Križevčani su porazili Vrbovčane rezultatom 70:64. Ovu utakmicu se vratio kapetan Marin Glamuzina, a on je svojom prisutnošću u obrani puno pridonio pobjedi. Upravo je obrana bila ključ novih bodova. Jukić je sjajno zatvorio ponajboljeg igrača Vrbovca, Čuseka, na samo pet postignutih poena. Slično je napravio i Hekić na Tomiću koji nije bio efikasan kao inače.

Dobro je odigrao i Maksić koji je ukrao nekoliko lopti, a bio je i drugi strijelac ekipe sa 16 ubačaja. Radnik je protivnika slomio u trećoj četvrtini kada su preokrenuli rezultat i otišli na desetak razlike prednosti, ponajviše zbog serije od 12 poena Ivana Tomasa (dvije trice).

Svakako treba spomenuti timski duh ekipe Radnika koja je disala kao jedno kroz cijelu utakmicu. Svih 12 igrača. Klupa sačinjena igračima je sama uvjerljivo nadglasala domaće navijače. Jedni druge su bodrili nakon svakog koša i skoka, a to je doprinijelo momentumu ekipe i nosilo ih do pobjede. Križevčani u sljedećem kolu dočekuju Bjelovar.