U derbiju 10. kola Prve HNL Hajduk i Dinamo su na Poljudu odigrali 0-0, a njihov remi nije uspjela iskoristiti Rijeka koja je na svom terenu protiv Intera iz Zaprešića također odigrala 0-0.

Tako je razlika između vodećeg trojca na ljestvici ostao isti, Dinamo je vodeći sa 20 bodova, druga Rijeka ima 18, a treći Hajduk 17.

I u drugom ovosezonskom najvećem hrvatskom derbiju nije bilo pobjednika, nakon 1-1 u 1. kolu u Maksimiru, na Poljudu je završilo bez pogodaka. Hajduk je bio bliže pobjedi, ali Dinamo je uspio sačuvati bod zahvaljujući vrataru Eduardu koji se istaknuo s nekoliko sjajnih obrana u drugom poluvremenu. U samoj završnici Dinamo je dobio 11-erac kojega je promašio Henriquez.

Rijeka je dominirala utakmicom protiv Intera, ali nije uspjela postići pogodak čak niti iz kaznenog udarca. Udarac Bradarića s bijele točke u 90. minuti zaustavio je Posavec.