VRBOVEC – VINOGRADAR 3:1 (1:0)

Gradski stadion Vrbovec, gledatelja 200, SUCI: Sabina Bolić, Maja Petravić, Ivona Pejić, ČETVRTI SUDAC: Maja Jurinić

NK VRBOVEC: Jendriš, N. Jendriš, Dimović, Pluščec, Ćosić, J. Colarić (od 89. Petak), D. Colarić (od 64. Gegić), Franić (od 79. Kokot), Bojčić, Krizmanić, Benko, Busija TRENER: Denis Madžar

NK VINOGRADAR: Braje, Šćrbec, Bagarić, Prijić, Miličević, Ivkovčić, Mislimi, Pavlešić (od 46. Kovačić), Ribić, Serdarušić (od 78. Rupčić), Roglić (od 46. Štulec), Bašić, Filipović, Kelava

STRIJELCI: 1:0 Pluščec (36), 2:0 J. Colarić (52), 3:0 Pluščec (75), 3:1 Prijić (80)

Nogometaši Vrbovca svladali su vodeći sastav lige i na Gradskom stadionu u Vrbovcu pobijedili su golovima Pluščeca i Josipa Colarića favorizirani Vinogradar. Gosti su imali laganu dominaciju u prvom poluvremenu, ali su domaći nakon ubačaja iz kuta pogotkom glavom Pluščeca stigli u vodstvo u 36. minuti. Pogodak možete pogledati u videu.

U nastavku Vrbovčani pogotkom Josipa Colarića povećavaju prednost u 52. minuti, a točku na “i” stavlja ponovo Pluščec u 75. minuti. Počasni zgoditak za goste dao je Prijić u 80. minuti. Vrbovčani su zasluženo osvojili tri boda.

vrbovec1 vrbovec2 vrbovec3 vrbovec4 vrbovec5 vrbovec6 vrbovec7 vrbovec8 vrbovec9 vrbovec10 vrbovec11 vrbovec12 vrbovec13 vrbovec14 vrbovec15 vrbovec16 vrbovec17 vrbovec18 vrbovec19 vrbovec20 vrbovec21