GORNJA RIJEKA-KALNIK 3:2 (0:2)

Igralište Gornja Rijeka, SUDAC: Dejan Juriša DELEGAT: Stevo Brujić

GORNJA RIJEKA: Plantić, Nemčić, Šturbek (od 57. Nemčić9, Zidarić, Orak, Nakani, Koščak, Klasić, Babok (od 20. Koretić), Kranjec, Petrinjak, Deglin, Zidarić, Đurinić TRENER. Božidar Đurinić

KALNIK: Radiček, Tepeš, Bertusi (od 59. Varović), Potočki (od 46. Jurić), Martinčić, Nakani (od 69. Remenar), Blagaj, Car, Nikolić (od 66. Golub), A. Blagaj, Picig, Miklin, Arki, Gotić PREDSTAVNIK KLUBA: Željko Car

STRIJELCI: 0:1 Picig (34), 0:2 Nikolić (43), 1:2 Petrinjak (52), 2:2 Orak (82 pen), 3:2 Zidarić (85)

Veliki preokret viđen je popodne na travnjaku u Gornjoj Rijeci. U prigorskoj nogometnoj poslastici publika je vidjela pet pogodaka, neiskorišten udarac s bijele točke.., ali krenimo redom.

Gosti su bolje krenuli u susret, ali nije bilo realizacije. Domaći se bude i ne koriste u 20. minuti udarac s bijele točke – lopta je završila na vratnici. Do kraja poluvremena kalnički nogometaši ipak dolaze u prednost golovima Piciga i Nikolića.

Izgledalo je da će to biti rutinska pobjeda Kalnika, ali Đurinićev sastav se probudio u nastavku. Petrinjak je smanjio u 52. minuti, a utakmicu na početak vraća Orak u 82., iz penala. Točku na “i” za veliko veselje domaće publike “kriv” je Zidarić koji je bio precizan u 85. minuti.

gornja kalnik gornja kalnik1 gornja kalnik2 gornja kalnik3 gornja kalnik4 gornja kalnik5 gornja kalnik6 gornja kalnik7 gornja kalnik8 gornja kalnik9 gornja kalnik10 gornja kalnik11 gornja kalnik12 gornja kalnik13 gornja kalnik14 gornja kalnik15 gornja kalnik16 gornja kalnik17 gornja kalnik18 gornja kalnik19 gornja kalnik20