VIKTORIJA        1 (1)

TEHNIKA           3 (2)

VIKTORIJA: Veselko, Piškorić, Mijić, Manjić, Škrlec, Piškorić, Ostojić, Vitanović, Peršin, Bradić. TRENER: Zlatko Žunić.

TEHNIKA: Šipek, Erenčić (od 90. Halusek), Balija, Jadan (od 85. Kolarić), Krstanović (od 66. Plahinek), Matijaković, Horvat, Ban, Halusek D., Đuraj (od 45. Matijašec), Matijević. TRENER: Vladimir Dragosavljević.

VOJAKOVAC – Igralište NK Viktorija. SUDAC: Dejan Juriša (Koprivnica). DELEGAT: Krešo Škvorc (Koprivnica).  GLEDATELJA: oko 70. STRIJELCI: 0:1 Ban (14), 1:1 Ostojić (15), 1:2 Matijević (24), 1:3 Matijašec (90).

VOJAKOVAC – Nakon prošlogdišnjeg prekida u nedjelju poslijepodne sastali su se, sada već stari rivali, vojakovačka Viktorija i koprivnička Tehnika. Ono što zasigurno možemo potvrditi, nakon ovog susreta neće biti „repova“. Viktorija je pokazala volju i htjenje, međutim sportska Fortuna nekada drugačije odluči. Igrala se 14. minuta susreta. Slobodni udarac s gotovo 30 metara izvodi Ban i na opće iznenađenje vara vratara Veselka i dovodi goste u vodstvo. Međutim, Vojakovačnima je trebalo samo nekoliko minta kako bi poravnali rezultat i to u 15. minuti susreta kada se Ostojić, koji je i započeo akciju, najbolje snašao u gužvi te poravnao rezultat i vratio Viktoriju na kolosjek nade. Tehnika je u 24. minuti pokazala zašto je u gornjem dijelu tablice.

Nakon izvedenog udarca iz kuta neopreznost obrane koristi Matijević, koji glavom pogađa za 2:1. Drugo poluvrijeme obilježila je igra sredinom terena, ali bezidejnost obje ekipe, iako se može spomenuti da je Viktorija na momente bila opasnije momčad. Bilo je tu nekoliko situacija iz koje je Viktorija mogla izjednačiti, ali je sve dvojbe riješio Matijašec i postavio konačan rezultat od 3:1 i time gurno Vojakovčane za korak bliže trećoj ligi. U sljedećem kolu Viktorija gostuje u Starigradu, a Tehnika putuje k Mladosti u Sigetec. dp