HRVATSKI BOJOVNIK       6 (4)

REKA                  2 (1)

HRVATSKI BOJOVNIK: Mekovec M. (od 87. Mažar), Mekovec I., Kos (od 46. Vranetić), Plantić J., Somođi (od 46. Mekovec), Hasanec, Miklečić, Poljak, Marenčić (od 46. Jelak), Horvat, Plantić. TRENER: Željko Kundrak

REKA: Škofic, Sabolović, Bogdan, Adamić, Flis (od 46. Oršuš), Markan, Durakić, Cerovec, Balaško, Đurašević, Roksandić. TRENER: Marijan Karner.

MOKRICE MIHOLEČKE – Igralište NK Hrvatski Bojovnik. SUDAC: Marko Dergez (Đurđevac), POMOĆNIK: Dominik Juranić (Botinovec). DELEGAT: Ivan Lasić (Carevdar). STRIJELCI: 1:0 Marenčić (5), 2:0 Marenčić (6), 3:0 Horvat (31), 4:0 Horvat (38), 4:1 Đurašević (44, 11m),4:2 Oršuš (47), 5:2 Horvat(68), 6:2 Vranetić (87). IGRAČ UTAKMICE: Mario Horvat.

MOKRICE MIHOLEČKE –  Još se nisu pošteno niti ugrijale kopačke obiju momčadi, već je domaća postava Hrvatskog Bojovnika ostvarila prednost od dva zgoditka. Naime,već u 5. minuti susreta Marenčić je šokirao goste, da bi isti već u sljedećoj akciji povisio rezultat. Reka je tijekom poluvremena pokušavala odbiti napad silovitog domaćina, ali Bojovnici su bili neumoljivi. U 31. minuti prekrasnim pogotkom na 3:0 povisuje Horvat i navješćuje da će ovo biti njegov dana. Isti se u 38. upisuje po drugi puta u strijelce.

Rečanima trunku nade donosi Đurašević pred kraj poluvremena iz kaznenog udaraca. Iako su Rečani zabili početkom nastavka za 4:2, Horvat i Vranetić nisu dozvolili nikakva iznenađenja te su poentirali za konačnih 6:2. U sljedećem kolu Bojovnik gostuje u Koprivnici kod Tehnike. dp

hrvatski bojovnik reka (2) hrvatski bojovnik reka (3) hrvatski bojovnik reka (4)