VIKTORIJA 5 (3)

HRVATSKI BOJOVNIK 1 (1)

VIKTORIJA: Veselko, Otojić (od 77. Bradić), Gudec, Mijić, Manjić, Škrlec, Piškorić M. (od 88. Bastašić B.), Bastašić N. (od 70. Piškorić Z.), Kolarić, Vitanović (od 84. Feletar). Peršin. TRENER: Zlatko Žunić.

HRVATSKI BOJOVNIK: Mažar, Mekovec, Poljak (od 19. Kos), Plantić J., Kušec, Hasanec, Vranetić, Somođi (od 31. Miklečić), Marenčić, Horvat, Plantić M. TRENER: Željko Kundrak.

VOJAKOVAC – Igralište Viktorije. SUDAC: Ivan Koprić. POMOĆNICI: Antonio Sirovec i Dejan Švagelj (svi Križevci). DELEGAT: Mario Zagorščak (Koprivnica). STRIJELCI: 1:0 Piškorić M. (12), 2:0 Piškorić M. (17), 2:1 Miklečić (35), 3:1 Manjić (37, 11m), 4:1 Manjić (57, 11m), 5:1 Marenčić (79). ŽUTI KARTONI: Manjić kod Bojovnik, Hasanec, Vranetić, Mažar, Miklečić i Kos kod Bojovnika. IGRAČ UTAKMICE: Mario Piškorić.

VOJAKOVAC – Viktorija se uspjela na kraju sezone iščupati s dna tablice te tako na kraju završava prvenstvo na dvanaestom mjestu. Iako se očekivala revijalna utakmica na travnjaku u Vojakovcu, a i sam rezultat to sugerira, ipak se vodila kvalitetna borba na terenu. Međutim, volja i htijenje je bilo jače kod  Vojakovčana, što su na kraju i kapitalizirali. Domaćin je poveo već u 12. minuti pogotkom Marija Piškorića, a isti povećava prednost pet minuta kasnije. Kundrakova momčad se ne predaje i postupno preuzima inicijativu. Kundrak vrlo rano radi izmjenu, već u 31. minuti kada u igru uvodi Miklečića, a to se pokazalo kao pravi pogodak, budući da isti pogađa za smanjenje zaostatka.

Ipak, Vojakovčani ponovo povećavaju prednost iz kaznenog udarca, kojeg sigurno izvodi Manjić. Tada gosti iz Mokirca počinju sve više voditi priču sa sucem i sve više se osjeća nervoza kod Kundrakovih odabranika. Igrala se 57. minuta. Novi kazneni udarac za dmaćina sigurno, po drugi puta, realizira Manjić, a konačnu potvrdu ostanka u ligu donosi Marenčić u 79. minuti susreta za veliko slavlje domaćih navijača.

REKLI SU NAKON UTAKMICE:

Viktorija hrvatski bojovnik (37)

Zlatko ŽUNIĆ (trener VIKTORIJE): Cijeli tjedan smo se pripremali za ovu utakmicu. Cijela ekipa je živjela za današnji susret. Odigrali smo dobru polusezonu, osobito na domaćem travnjaku, u gostima nešto slabije. Nakon prethodne utakmice u Herešinu sve je ovisilo o nama i drago mi je da smo u namjeri i uspjeli.

Viktorija hrvatski bojovnik (38)

Željko KUNDRAK (trener HRVATSKOG BOJOVNIKA): Ovo danas što sam doživio od strane Saveza, sudačke organizacije i domaćina je katastrofa. Žalosno je da akva tri teška ološa dođu na utakmicu i unište šest mjeseci rada jedne ekipe i ljudi koji su uz tu ekipu. Cijelo je natjecanje nerugularno, pa kolko to sudaca sudi određene utakmice, zna se sudac i dva pomoćnika. Sude neškolovani suci i vrijeme je da  sudačka organizacija napokon zapita za svoju budućnost. Sve je to žalosno.

Viktorija hrvatski bojovnik (7) Viktorija hrvatski bojovnik (9) Viktorija hrvatski bojovnik (11) Viktorija hrvatski bojovnik (14)

Viktorija hrvatski bojovnik (2) Viktorija hrvatski bojovnik (8) Viktorija hrvatski bojovnik (6) Viktorija hrvatski bojovnik (5) Viktorija hrvatski bojovnik (4) Viktorija hrvatski bojovnik (3)

Viktorija hrvatski bojovnik (10) Viktorija hrvatski bojovnik (16) Viktorija hrvatski bojovnik (15) Viktorija hrvatski bojovnik (13) Viktorija hrvatski bojovnik (12)

Viktorija hrvatski bojovnik (39) Viktorija hrvatski bojovnik (40)