NK MLADOST KOPRIVNIČKI BREGI – NK GAJ 1:5

Gaj je razmontirao Mladost, a pogotke su za Gaj postigli Josip Gomerčić (4), Matej Benko (12), Erik Pajur (18), Hrvoje Medverec (20), i Ivan Gašparec (22), dok je počasni pogodak za Mladost postigao Patrik Milojević (26).

NK GAJ – NK BAN JELAČIĆ 5:2

Nogometašima iz Banova “igrala” je samo pobjeda za prolaz skupine. I odlično su krenuli. Naime, poveli su već nakon četiri minute igre zgoditkom Zdravka Tarandeka, a na 0:2 je četiri minute kasnije povisio Anto Aračić. Do predaha Gaj smanjuje na 1:2 pogotkom Manuela Grbavca.

U nastavku Ban Jelačić nije izdržao pritisak Gaja. Ivan Gašparec postiže hat-trick, a još jedan pogodak dodao je Patrik Pajur. Slavlje Gaja i uvjerljiv prolaz skupine s gol razlikom 10:3. Na turniru ostaje i Mladost, dok se Ban Jelačić s dva poraza oprostio od križevačkog turnira.

Trener Gaja Tomislav Biškupec pratio je utakmice na koljenima i emotivno proživljavao malonogometne poteze svoje ekipe. Pogledajte video.