Nogometaši Slaven Belupa pobijedili su momčad Istre 1961 pred domaćom publikom u Koprivnici. U susretu 10. kola Hrvatski Telekom Prve lige Slavenaši su uvjerljivo pobijedili Istrijane rezultatom 3:1. Već od osme minute, domaćini su poveli preko Vidovića. Rezultatski, igra se nije mijenjala sve do drugog poluvremena kada je u 66. minuti za povećanje vodstva na 2:0 zabio Mendy.

Izmjena kod Istre pokazala se dobrim potezom, jer je upravo Perić koji je ušao u 70. minuti, zabio pet minuta kasnije za smanjenje vodstva domaćina. Ipak, u sučevoj nadoknadi, u 92. minuti Slavenaši su dodatno povećali, za konačnih 3:1. Ovom pobjedom, Slaven nakon 10 utakmica ima 12 bodova.

Koprivnica: 10. kolo Prve HNL, NK Slaven Belupo - NK Istra 1961 06.10.2018., Gradski stadion, Koprivnica - Hrvatski telekom Prva liga, 10. kolo, NK Slaven Belupo - NK Istra 1961. Sudac Dario Bel. Photo: Damir Spehar/PIXSELL

Koprivnica: 10. kolo Prve HNL, NK Slaven Belupo - NK Istra 1961 06.10.2018., Gradski stadion, Koprivnica - Hrvatski telekom Prva liga, 10. kolo, NK Slaven Belupo - NK Istra 1961. Rodrigue Bongongui. Photo: Damir Spehar/PIXSELL