Na području Bjelovarsko-bilogorske županije u posljednja 24 sata potvrđeno je 14 novih slučaja zaraze koronavirusom.
Pritom je 8 novozaraženih osoba s područja grada Bjelovara, 2 novozaražene osobe s područja su grada Čazme, dok je po 1 novooboljela osoba s područja gradova Grubišno Polje i Daruvar te općina Rovišće i Veliki Grđevac.
U Općoj bolnici Bjelovar na liječenju je 17 pacijenata zaraženih koronavirusom, od kojih je njih 4 na respiratoru. Na promatranju su, također, 4 pacijenata, a u samoizolaciji na području Bjelovarsko-bilogorske županije nalazi se 356 osoba.
Autobus „Cjepko“ i sutra je na području općine Rovišće, a djelatnici Zavoda za javno zdravstvo cijepe Pfizer cjepivom po slijedećem rasporedu:
- Rovišće – Društveni dom – od 09,00 sati do 12,30 sati
- Tuk – Društveni dom – od 13,00 sati do 15,00 sati





