NK RATAR – NK DUBRAVA VETERANI 3:4 (3:1)

Odlično su u utakmicu krenuli nogometaši miholečkog Ratara. Sve je vodilo prema tome da će ipak mladost pobijediti iskustvo. Peta minuta susreta Ivan Srvljinović puca i matira vratara Nesvadbu za vodstvo Ratara. Dvije minute kasnije Pejazić povećava prednost. Ponajbolji veteran Dubrave uspijeva smanjiti zaostatak u 9. minuti susreta, no vrlo dobri Ivan Srbljinović prije zvuka sirene povećava prednost na 3:1.

Respektabilna prednost Ratara neočekivano se istopila tijekom drugog poluvremena. Sandi Kovačić u 20. minuti pogađa za 3:2, dok Ferberuš poravnava rezultat u 23. minuti. Nervozu Ratar u potpunosti koristi Jantoljak, koji minuti i pol prije kraja donosi preokret i tri boda veteranima Dubrave.

NK Ratar Miholec

NK Dubrava veterani

NK BORAC IMBRIOVEC – NK DUBRAVA 1:1 (1:1)

Vrlo tvrda i napeta utakmica odigrana je između Borca i seniora Dubrave. Očekivano, Borac preko Oršića dolazi u prednost u sedmoj minuti susreta. Međutim, Dubravčani su pokazali da neće biti lako s njima te povremeno opasno prijete na vrata Tizaja. To uspijevaju kapitalizirati u 14. minuti pogotkom Crnoje.

Drugo poluvrijeme nastavlja se u isto ritmu. Krucijalan trenutak bio je na samom kraju utakmice kada je u metežu suđeno igranje rukom Bačija, koji zbog protesta i guranja suca dobiva crveni karton, a kako se radilo o šestom akumuliranom prekršaju, momčad Dubrave imala je mogućnost i doći do pobjede, međutim nedostajalo je preciznosti s deset metara.

NK Dubrava Vrbovečka Dubrava

NK Borac Imbriovec

U srijedu na rasporedu su susreti Polet – Prigorje Ž, Prekodravac – Lonja, Starigrad – Ljuti kumovi.

turnir zupanijskih klubova turnir zupanijskih klubova turnir zupanijskih klubova turnir zupanijskih klubova turnir zupanijskih klubova turnir zupanijskih klubova turnir zupanijskih klubova turnir zupanijskih klubova turnir zupanijskih klubova turnir zupanijskih klubova turnir zupanijskih klubova turnir zupanijskih klubova