NK BORAC – NK SLOBODA 2:1 (1:0)

Vrlo zanimljiv susret na početku subotnjeg natjecateljskog dana odigran je između imbriovečkog Borca i gradečke Slobode. Borac slovi za favorita turnira, međutim postava iz Gradeca pružila je kvalitetan otpor Imbriovcu.

Pjetri dovodi Imbriovec u vodstvo već u osmoj minuti. Momčad Slobode to nije poljuljalo te nekoliko puta prijete. Tako je bilo do 18. minute kada Matija Jednriš poravnava rezultat. Gotovo da su nijanse odlučivale pobjednika. Tako su nogometaši iz Imbriovca pokazali zašto su favoriti turnira te lijepim pogotkom Vuka osigurali trobod.

NK Borac Imbriovec

NK Sloboda Gradec

NK KRIŽEVCI JUNIORI – VIKTORIJA 4:1 (2:0)

Posebno zanimljiv susret odigran je između juniora Križevaca i vojakovačke Viktorije. Mlađahni Križevčani su pokazali da mogu i sa starijim i iskusnijim kolegama, ali i da imaju namjeru konkurirati za prvi sastav. Križevčane u vodstvo dovodi Babić u 8. minuti, a prednost povećava Srbljinović u 13. minuti. Danijel Sovar smanjuje zaostatak u 23. minuti, ali Luka Šantek ponovo odmiče Križevčane na sigurnih 3:1 u 28., a konačan rezultat postavlja Srbljinović svojim drugim pogotkom u 28. minuti susreta.

NK Križevci juniori

NK Viktorija

NK OMLADINAC HEREŠIN – HRVATSKI BOJOVNIK 3:5 (2:2)

Vrlo sadržajna utakmica odigrana je između dva županijska drugoligaša, Omladinca i Hrvatskog Bojovnika. Iako rezultat sugerira drugačije, Bojovnici su teže od očekivanog došli do tri boda. Mokričani dobro otvaraju susret. Plantić pogađa u 3. minuti, a Marenčić u 9. za mirnih 2:0. Međutim, Omladinci se ne predaju te pogocima Ivančana u 10. i 14. minuti poravnavaju rezultat.

Tek u 21. minuti Bojovnici su slomili Omladince pogotkom Kušeca, a do kraja susreta u strijelce su se još upisali Miklečić i Horvat.

NK Hrvatski Bojovnik

NK Omladinac Herešin

NK STARIGRAD – NK MLADOST (C) 2: 3 (0:3)

Posljednji susret dana odigran je između Starigrada, pod kormilom Ranka Celiščaka Cveleta, i Mladosti iz Carevdara. Očekivala se pobijeda Cveletova sastava, no ekipa iz Carevdara je pokazala kako na ovom turniru gotovo da i nema favorita.

Jurčević dovodi Mladost u prednost u 6. minuti susreta, a novi šok Starigradu priređuje prvi topnik treće lige Karlo Kraljić , koji pogađa za visokih 2:0 u 13. minuti. Momčad Starigrada nikako da se oporavi od naleta raspoloženih Carevdarčana koji pogotkom Radakovića u 15. minuti odlaze na predah s 3:0.

Drugo poluvrijeme Starigrad se budi i pruža konkretne napade koje kapitaliziraju u 26. minuti pogotkom Brkića 30-ak sekundi prije kraja za 2:3. Međutim nije bilo dovoljno vremena za poravnanje rezultata.

NK Mladost Carevdar

NK Starigrad

Turnir se nastavlja u nedjelju kada nas očekuje susret Mladosti R i Tomislava Radnika u 17.30 sati, te Prekodravca i Toska iz Tuka u 18.05 sati.

turnir zupanijskih klubova01 turnir zupanijskih klubova02 turnir zupanijskih klubova03 turnir zupanijskih klubova04 turnir zupanijskih klubova05 turnir zupanijskih klubova06 turnir zupanijskih klubova07 turnir zupanijskih klubova08 turnir zupanijskih klubova09 turnir zupanijskih klubova10 turnir zupanijskih klubova11 turnir zupanijskih klubova12 turnir zupanijskih klubova13 turnir zupanijskih klubova14 turnir zupanijskih klubova15 turnir zupanijskih klubova16 turnir zupanijskih klubova17 turnir zupanijskih klubova18 turnir zupanijskih klubova19 turnir zupanijskih klubova20 turnir zupanijskih klubova21 turnir zupanijskih klubova22 turnir zupanijskih klubova23 turnir zupanijskih klubova24 turnir zupanijskih klubova25 turnir zupanijskih klubova26 turnir zupanijskih klubova27 turnir zupanijskih klubova28 turnir zupanijskih klubova29 turnir zupanijskih klubova30 turnir zupanijskih klubova31 turnir zupanijskih klubova32 turnir zupanijskih klubova33 turnir zupanijskih klubova34 turnir zupanijskih klubova35 turnir zupanijskih klubova36 turnir zupanijskih klubova37 turnir zupanijskih klubova38 turnir zupanijskih klubova39 turnir zupanijskih klubova40 turnir zupanijskih klubova41 turnir zupanijskih klubova42 turnir zupanijskih klubova43 turnir zupanijskih klubova44