VIKTORIJA-RUDAR 5:0 (0:0)

Igralište Vojakovac, gledatelja 80 SUCI: Dejan Juriša, Darko Renjak, Ivana Grčić, DELEGAT: Slavko Kadija

NK VIKTORIJA: Bradić, Sovar, Piškorić (od 46. Bastašić), Podolski (od 78. Feletar), Štefojić, Mijić, Manjić, Ostojić (od 63. Gudić), Kolarić, Vitanović, Bradić, Peršin, Bastašić TRENER: zlatko Žunić

NK RUDAR G: Martinović, Kozjak, Bračko, Sršek, Klasić (od 67. Prišćan), Draganić, Cvitković (od 76. Mežnarić), Čiković, Marinković (od 85. Klasić), Domirović, Krstitović, Jadan, Kozjak TRENER. Davor Lovreković

STRIJELCI: 1:0 Sovar (59), 2:0 Kolarić (66 k.u), 3:0 Sovar (75), 4:0 Feletar (81), 5:0 Gudić (86)

Utakmica nakon prvog poluvremena nije izgledala da će biti golijade u Vojakovcu, ali u posljednjih tridesetak minuta raspucali su se domaći nogometaši i utrpali pet golova gostima. Dva puta Sovar, Kolarić s bijele točke, Feletar i Gudić donijeli su veliko veselje svojim navijačima.

Ostali rezultati 2. ŽNL: Tehnika – Prugovac 6:1, Fugaplast – Reka 3:3, Hrvatski bojovnik – Mladost (S) 1:2, GOŠK – Starigrad 3:2, Lipa – Omladinac 1:0 i Mladost (KB) – Podravec 2:2.

viktorija4 viktorija5 viktorija6 viktorija7 viktorija8 viktorija9 viktorija10 viktorija11 viktorija12 viktorija13 viktorija viktorija1 viktorija2 viktorija3