Nakon zimske stanke nastavila su se područna natjecateljska prvenstva. Prošli su vikend mlađi kadeti i dječaci nastavili s pobjedama kao iz prvog djela sezona, dok su kadetkinje porazom završile sezonu. Muška Minibasket ekipa je također po uzoru na starije selekcije i dalje neporažena.

Mlađi kadeti su na domaćem terenu pobijedili ekipu Bjelovara, a falilo im je četiri poena da zaokruže još jednu pobjedu sa 100 ubačaja. Pitanje pobjednika je riješeno u prvom poluvremenu, dok su gosti samo posljednju četvrtinu bili bolji. Vrijedi spomenuti kako su se svi igrači upisali u listu strijelaca, a prednjačili su Orak i Šašek s 19 koševa, dok su Santo i Matoić upisali 12 poena.

Pobjedu od čak 90 razlike upisali su dječaci Radnika. Bolji su bili od Podravca iz Virja. Već nakon prve dvije četvrtine su vodili 67:12, a do kraja su protivniku dopustili da ubaci samo još osam poena. Odličan je bio Matoić s 32 poena, a Križevčani su imali još pet igrača s dvoznamenkastim brojem ubačaja.

Kadetkinje su završile i više nego dobru sezonu. U zadnjem kolu su poražene od prvakinja lige, Podravca iz Virja rezultatom 76:58. Virovke su nakon prvog poluvremena vodile 29 razlike, da bi Križevčanke odigrale sjajnu treću četvrtinu i vratile se u utakmicu. Nažalost, momentum se nije nastavio i u posljednjih deset minuta te je Podravac mirno priveo susret kraju i upisao novu pobjedu. Iako izvan konkurencije, ovisno o rezultatu utakmice između Radosti i Koprivnice, Križevčanke će završiti na drugom ili trećem mjestu lige.

Ovog vikenda je u Goli održan treći Minibasket turnir za dječake rođene 2007. godine i mlađe, a Radnik je upisao nove dvije pobjede. Bolji su bili od Mladosti 47:7 te od Virovitice 35:8. Novim pobjedama dječaci ostaju i dalje na vrhu ljestvice bez poraza. Djevojčice su ovo kolo bile slobodne.

M15 Radnik – Bjelovar 96:57
Radnik: Orak 19, Šašek 19, Santo 12, Matoić 12, Katanović 1, Subotičanec 5, Pugar 5, Sladić 7, Šatvar 7, Ciglarić 4, Štimac 4.
Trener: Svoboda I.
M13 Radnik – Podravac 110:20
Radnik: Gršić 10, Jašarović 1, Dijačić 5, Ščetar 2, Šašek 18, Fržović 2, Katanović 13, Štimac 14, Zrno 11, Matoić 32, Šimunović, Mikinac 2.
Trener: Šikić S.

Z17 IK Podravac – Radnik 76:58
Radnik: Baturina, Senko 11, Filipan, Kos V., Kemenović, Pofuk 12, Kušec 17, Lončar, Kos A., Mamek 2, Selak 16.

MBLM Radnik – Mladost 47:7
Radnik: Jašarović K. 6, Miklečić, Tomac, Pacur 12, Stovrag, Fržović 13, Katanović 11, Jašarović L. 3, Smetiško, Brezovec, Martinčić 2.

Virovitica – Radnik 8:35
Radnik: Jašarović K., Miklečić, Tomac, Pacur 7, Stovrag, Fržović 7, Katanović 19, Jašarović L., Smetiško, Brezovec, Martinčić 2.