Košarkaši Radnika imaju uspješan vikend iza sebe. Seniori su pobijedili u Virju preokretom u drugom poluvremenu, dok su mlađi kadeti upisali nove bodove na regionalnom natjecanju.

Prva ekipa je u Virju protiv druge ekipe Podravca na poluvremenu gubila 10 razlike, da bi u drugom dijelu utakmice preokrenuli rezultat i upisali svoju sedmu pobjedu. Ivan Beljo je prednjačio s 19 poena, a pratili su ga Dominik Nervo sa 16 i Noa Svoboda s 15 koševa. S druge strane su Vrdoljak i Šestak ubacili po 18 poena. Radnik je trenutno na drugom mjestu sa sedam pobjeda i šest poraza, dok Bjelovar i Virovitica imaju dvije utakmice manje.

Mlađi kadeti bez problema koračaju prema Poluzavršnici Prvenstva Hrvatske. Ovoga puta bolji su bili od Međimurja rezultatom 81:60. Čakovčani su se dobro držali u prvom poluvremenu, gubili svega jedan razlike, ali su Križevčani razliku stvorili u trećoj dionici i prelomili susret. To je njihova 16. pobjeda ove sezone, dok za poraz ne znaju.

Seniori Podravac – Radnik 70:72

Podravac: Baruškin M., Lukčin M., Kodba B. 6, Vrdoljak J. 18, Cestar A. 10 (2×3), Žaja D. 6, Hrženjak M. 2, Molnar M., Križić B., Šestak N. (cap.) 18 (1×3), Ratković M. 8, Balatinec M. 2.
Trener: Šestak N.

Radnik: Turković F., Svoboda N. 15 (2×3), Nervo D. (cap.) 16 (3×3),
Kurpez M. 6 (2×3), Biondić L. 0, Beljo I. 19, Beljo D. 3 (1×3), Martinčić I. 13 (1×3), Vujić D., Topljak D..
Trener: Tomas A.

M15 Međimurje – Radnik 60:81
Radnik: Orak 22, Šašek 10, Santo 9, Katanović, Subotičanec, Puškar 2, Bolčić 29, Pugar 2, Sladić 5, Šatvar, Matoić, Ciglarić 2.
Trener: Svoboda I.