Mlađi kadeti Radnika ovoga su vikenda upisali svoj prvi poraz ove sezone. Izgubili su u Varaždinu od Vindije rezultatom 70:62 te su prekinuli niz od 17 uzastopnih pobjeda. Unatoč porazu, Križevčani su osigurali plasman na Poluzavršnicu Prvenstva Hrvatske gdje će se natjecati s još 15 najboljih klubova iz države. Drugi predstavnik regije sjever će biti upravo Vindija.

Radnik je kontrolirao utakmicu prvo poluvrijeme, imao ugodnu prednost sve do posljednje četvrtine kada domaćin radi preokret i nanosi gostima prvi poraz. Bolčić i Orak su ubacili 15 poena, dok su Šašek i Santo sudjelovali s 12 koševa.

Do kraja regionalnog natjecanja ima još dva kola u kojima Radnik dočekuje Međimurje, a gostuje kod Kotoribe. Poluzavršno natjecanje je na rasporedu od 26. do 29.4.2018., a Križevčani će po svemu sudeći igrati u skupini A.

Radnik: Štimac S. Ciglarić R. Orak S. 15, Šašek F. 12, Santo A. 12,  Subotičanec A. Puškar M. 8, Bolčić R. 15, Pugar D.

Trener: Svoboda I.