Danas se u jutarnjim satima odigrala All Star utakmica lige mlađih kadeta između prvaka natjecanja KK Radnik i selekcije lige. Radnik je pobijedio rezultatom 80:66, a posebno veseli što su Križevčani osvojili sva individualna priznanja.

Prije samog je susreta predsjednik Košarkaškog saveza Koprivničko-križevačke županije Zdravko Rupnik podijelio odličja i pehare za prve tri ekipe u natjecateljskoj sezoni. Iza Radnika je na drugom mjestu KK Koprivnica, a na trećem KK Bjelovar. Prvi strijelac natjecanja je Sebastian Orak, dok on također dijeli nagradu za najboljeg igrača lige s Rokom Bolčićem.

U poluvremenu utakmice održano je i zanimljivo natjecanje u šutiranju trica gdje je nakon prvog kruga izjednačen bio Radnikov trojac s po sedam ubačenih šuteva. Orak, Attilio Santo te Mario Matoić su se pripetavali, a na kraju je kao konačni pobjednik ispao Santo. Nakon susreta dodijeljeno je i priznanje za igrača utakmice, a glasom trenera nagrada je pripala Florijanu Šašeku. Upravo je on u drugom poluvremenu prelomio susret i vodio ekipu pobjedi.

Čestitke Sebastianu Oraku, Roku Bolčiću, Florijanu Šašeku i Attiliu Santi na individualnim priznanjima te cijeloj ekipi Radnika i njihovom treneru Ivanu Svobodi na nevjerojatno uspješnoj sezoni gdje su igrali Poluzavršnicu PH protiv najboljih ekipa države!

kosarka1 kosarka2 kosarka3 kosarka4 kosarka5 kosarka6 kosarka7 kosarka8 kosarka9 kosarka10 kosarka11 kosarka12 kosarka13 kosarka14 kosarka15 kosarka16 kosarka17 kosarka18 kosarka19 kosarka20 kosarka21 kosarka22 kosarka23 kosarka24 kosarka25 kosarka26 kosarka27 kosarka28 kosarka29 kosarka30 kosarka31 kosarka32 kosarka33 kosarka34 kosarka35 kosarka36 kosarka37