Hrvatski nogometaš Dion Drena Beljo spasio je Rapid poraza u susretu 11. kola austrijskog prvenstva protiv GAK-a realiziravši u sudačkoj nadoknadi jedanaesterac za 1-1.

GAK je poveo u 69. minuti golom Christiana Lichtenbergera, a Beljo je izjednačio u trećoj minuti nadoknade iz kaznenog udarca.

Bio je to njegov šesti ligaški gol ove sezone, te 11 u svim natjecanjima. Više golova od njega u austrijskom prvenstvu zabili su tek napadač Sturma Danac Mika Biereth koji je vodeći strijelac prvenstva s osam golova, te napadač Linza Ronivaldo sa sedam golova.

Kriza RB Salzburga se nastavila i u susretu protiv Wolfsbergera. Premda su gosti iz Salzburga od 56. minute imali igrača više nakon što je isključen Markus Pink, susret je završio bez golova.

Druga je to u nizu utakmica Salzburga u kojoj nije postigao gol nakon domaćeg poraza od Dinama (0-2). U posljednjih pet kola Salzburg je upisao smo jednu pobjedu, uz tri poraza i remi.

Na ljestvici vodi Rapid sa 22 boda koliko ima i Sturm, uz susret manje.

Bečka Austrija je treća sa 18 bodova, a zatim slijede Wolfsberger i RB Salzburg sa po 17 bodova.