VIKTORIJA – MIKLINOVEC 0:2 (0:1)

VOJAKOVAC – Igralište Viktorije. SUDAC: Marko Dergez (Đurđevac). POMOĆNICI: Karlo Rupčić (Kalinovac) i Ivan Iveljić (Kamešnica). DELEGAT: Zdenko Kucan (Sveti Ivan Žabno).

STRIJELCI: 0:1 Milas (39), 0:2 Šimunić (73).

VIKTORIJA: Gudić, Sovar, Štefojić (od 81. Cigler), Miklin, Božović, Miklečić (od 50. Piškorić), Posavec, Vitanović (od 70. Manjić), Bradić (od 75. Lukinović), Škrlec, Gudić (od 81. Mijić). PREDSTAVNIK: Marijan Vitanović.

MIKLINOVEC: Perković, Keser, Đurec, Sedlanić, Nemčić (od 70. Šimunić), Milas, Hrenić, Ranilović (od 81. Virovec), Manojlović (od 81. Šarlija), Vukonić. TRENER: Ranko Gojković.

Imala je domaća momčad priliku povesti u 39. minuti susreta iz kaznenog udarca, međutim Božović nije imao mirnu nogu te je pogodio pokraj vratnice. Niti minutu kasnije Milas puca iz slobodnog udaraca iz poprilične daljine. Loša procjena Gudića donosi vodstvo gostima, koji na kraju pobjedu potvrđuju pogotkom Šimunića u 73. minuti susreta.

OSTALI REZULTATI: Lipa – Mladost M 3:3, Prekodravac – Osvit 1:2, Drava NP – Borac 0:1, Kalinovac – Sloga 0:4, Bratstvo – Panonija 3:1, Tomislav Radnik – Mladost S 3:1.

viktorija miklinovec02 viktorija miklinovec03 viktorija miklinovec04 viktorija miklinovec05 viktorija miklinovec06 viktorija miklinovec07 viktorija miklinovec08 viktorija miklinovec09 viktorija miklinovec10 viktorija miklinovec11