POLET 2 (0)

ČVRSTEC: Kuća, Ištvanović M., Krušić, Kovačević, Vrtarić, Ištvanović L., Ištvanović D., Obajgor, Balog, Crnčić (od 64. Piškorić), Nikolić (od 46. Prugović). TRENER: Igor Balog.

POLET: Denžić, Štabić, Bradić (od 62. Štragelj9, Plentaj, Martinčević, Badjun, Šantak, Sopić, Balić, Flinta, Vitanović (od 62. Prosenečki). TRENER: Stjepan PEršin.

SVETI PETAR ČVRSTEC – Igralište NK Čvrstec. SUDAC: Danijel Polančec.

STRIJELCI: 1:0 Obajgor (31), 2:0 Obajgor (58), 3:0 Prugović (60), 4:0 Prugović (64), 5:0 Vrtarić (66), 5:1 Martinčević (70), 6:1 Vrtarić (75), 6:2 Flinta (88).

Nogometaši Čvrsteca prošli su dalje u susretu županijskog kupa nakon uvjerljive pobjede nad glogovničkim Poletom.

Nakon prvog poluvremena ništa nije ukazivalo da će domaća publika gledati golijadu. Naime, Čvrstec je 31. minuti pogotkom Obajgora došao u vodstvo i tim rezultatom se otišlo na odmor. U nastavku je krenula golijada, ponovo Obajgor, dva puta Prugović, Martinčević i dva puta Vrtarić zabili su za domaće, a za goste Martinčević i Flinta za konačnih 6:2.