Proteklog vikenda održano je prvenstveno Balkana za juniore u Istanbulu. Vrbovčanin Zvonimir Tirić, član AK Zagreb osvojio je srebrnu medalju u desetoboju.

Natjecanje u desetoboju trajalo je dva dana. Prvi dan natjecanja  utrka na 100 metara, skok u dalj, bacanje kugle, skok u vis i utrka na 400 metara, a drugi dan 110 metara prepone, bacanje diska, skok s motkom, bacanje koplja i utrka na 1500 metara.

Zvonimir Tirić ukupno je osvojio 6278 bodova i osvojio 2. mjesto u juniorskoj konkurenciji, spomenimo da je mlađi junior.Prvo mjesto osvojio je Tirićev klupski kolega Anton Milanović s osvojenih 6940 bodova.

– Zadovoljan sam postignutim rezultatom. To je rezultat napornog i upornog moga rada, ali i žrtvovanja moje obitelji koja mi je velika podrška – rekao je Zvonimir Tirić za Prigorski.hr