Policijski su službenici u petak u 22.41 u Subotici Podravskoj, u nadzoru cestovnog prometa zaustavili 33-godišnjaka koji je upravljao osobnim prijevoznim sredstvom pod utjecajem alkohola od 0,79 promila.

Vozač je isključen iz prometa i protiv njega će biti pokrenut prekršajni postupak.

‘Apeliramo na vozače osobnih prijevoznih sredstava da se pridržavaju prometnih pravila radi vlastite sigurnosti, ali i sigurnosti ostalih sudionika u prometu’, poručuju iz policije.