TUPEK AUTO-ZVONAREK SISTEMI 7:6 (1:1)

Strijelci: (Jurić/Golenja. Iz šesteraca: T. Jurić, J. Jurić, Gusković, Matković, Zeko, Spajić/Jesenović, N. Hlišć, Golenja, Črnko, Draguljić).

Sesvečani su izborili polufinale turnira u Križevcima nakon tzv. lutrije šesteraca. Odlična utakmica s brojnim prigodama. Igrači Tupek auta imali su u prvom dijelu više posjed lopte u svojim nogama, ali su Preložani bili ravnopravan suparnik. Pucalo se sa svih strana, a igrač poluvremena bio je vratar Sesvećana Jelavić.

Najbolju prigodu za Zvonarek sisteme propustio je kapetan Neven Hlišć koji je jednog takvog “mrtvaca” zapucao i u drugom poluvremenu. Na drugoj strani vratnicu je uzdrmao kapetan Tupek auta Josip Spajić. U 29. minuti 1:0 za Preložane. Nikola Golenja je na krivoj nozi uhvatio Jelavića.

Mirisalo je na pobjedu dečki iz Međimurja, ali tako nije mislio Josip Jurić koji je izjednačio u 38. minuti. Penali. Jesenović brani Valentinu Juriću, Jelavić Slavenu Hlišću. U šestoj seriji precizan je za Sesvećane Spajić, neprecizan za Preložane Mihael Vrbanić.