Prava drama odvijala se u nedjeljnom susretu Treće županijske nogometne lige između domaćeg Ratara i Mladosti iz Carevdara. Naime, 40-ak gledatelja u Miholcu gledalo je dobru utakmicu koja je završila bez pobjednika 4:4.

Domaći su poveli nakon 15. minuta igre zgoditkom Parmačevića, a već tri minute kasnije Benko trese mrežu za podebljano vodstvo Ratara. Dvije minute prije odlaska na predah u listu strijelaca upisao se gostujući igrač Kraljić. Već nakon dvije minute igre u nastavku Mladost pogotkom Jakopovića poravnava na 2:2. Nakon toga uslijedila su dva autogola. U 50. minuti svoju mrežu trese Pejazić, a četiri minute kasnije isto čini i domaći nogometaš Gudec.

ratar mladost

Kraljić postiže svoj drugi pogodak u 71. minuti za vodstvo Mladosti, a konačnih 4:4 u 89. minuti postavio je Habijanec. Tijekom utakmice na obje strane bilo je nezadovoljnih nogometaša, ali izgledalo je da će ipak sve zavšiti prijateljski podjelom bodova. Ipak tako nije bilo. Glavni sudac utakmice Mario Matić iz Koprivnice uz pratnju morao je napustiti teren, ali na putu do svlačionica odvijala se prava drama.

Došlo je do fizičkog obračuna nogometaša, a u obračun su se uključili i poneki navijači. Naime, nakon utakmice “pocrvenio” je domaći nogometaš M. Birt koji je preko redara udario otvorenim dlanom predstavnika Nogometnog kluba Mladost i križevačkog gradskog vijećnika Mirka Sokolića. Glavni sudac pokazao je nakon utakmice još dva crvena kartona igračima Mladosti Gudecu i Žajgaru zbog udaranja suca nakon završetka utakmice.

U posjedu smo dva videa koji su snimljeni nakon završetka utakmice.